”Lauku sētā” uzvar ugunsdzēsējs Aigars Kļavs

78 komentāri

Noslēgusies ”Lauku sētas” sestā sezona. Sīvā fināla spēļu cīņā par uzvarētāju atzīts Aigars Kļavs. Otrajā vietā palika Normunds Blauvs.

Ko Aigars darīs ar jumtu? Interviju ar uzvarētāju lasi TE!

Vasara ”Lauku sētā” noslēgusies un saimniece Anita ar gandarījumu novērtē, cik daudz šovasar padarīts – īstenoti sen loloti sapņi, ir izveidota atpūtas zona pie agrāk aizaugušā dīķa, uzbūvēta atpūtas terase, ravētas vagas, pļauta zāle, no meža savesta malka!

Saimniece Anita un Jānis Rāzna dodas lielajā darbu apgaitā un atskatās uz spilgtākajiem noteikumiem – šajā vasarā nav trūcis ne smaga darba, ne jaunu draudzību un iemīlēšanās mirkļu, ne konkurences pilnu cīņu, intrigu un kašķu.

”Lauku sētā” ierodas visi šīs sezonas dalībnieki, lai sirsnīgi sveiktu saimnieci un atbalstītu savus favorītus finālspēlēs!

Sezona noslēgusies ar spēcīgu finālistu piecinieku – finālspēlēs startē divas dāmas – sportiskā grāmatvede Evita, atraktīvā pilsētniece Evija, un trīs braši puiši – sīvie konkurenti  – ugunsdzēsēji Normunds un Aigars un Salvis, kuram dalība šovā bijusi bērnības sapnis.

Sākas fināla cīņas spēles, kurā dažādi atjautības, veiklības un spēka uzdevumi, tostarp arī par ‘’Lauku sētas’’ firmas zīmi kļuvusī pupiņu šķirošana.

Pirmā no cīņas izkrīt Evija. Kā šausminās Evita, viņa nu paliek vienīgā meitene ‘’vilku barā’’, taču, protams, esot gandarījums.

Nākamo spēļu kārtu uzsākot, Jānis Rāzna paziņo – tālāk tiek tikai divi labākie! Viss sākas ar apslēpto dārgumu meklēšanu dubļos, ko šova skatītāji jau arī labi atceras kā āķīgu veiksmes spēli. Šajā posmā izstāšanos sāk apsvērt Aigars – visi jau gabalā, bet viņš joprojām rokas pa dubļiem.

‘’Protams, es biju gatavs, cīnīties, ka es vinnēšu, ka man aizies. Nu, un tad man neaizgāja!’’ smejas Aigars.

Puisis skaidro, ka pārcilājis visus dubļus, taču atrast neko kā nevar, tā nevar.

Pārējie jau ir vairākus uzdevumus priekšā, bet Aigars vēl maisās pa dubļiem. Normunds jau izrāvies pārliecinošā vadībā.

Taču galu galā viņam viss izdodas. Kā smejas Aigars, viņš sākumā ‘’bijia ellē’’, bet galu galā izkāpis saulītē! Aigars ‘’iedzen’’ un kopā ar Normundu iekļūst finālā, uz ko ierodas arī izbalsotie dalībnieki. Kompānija nospriež – abi nudien ir fināla cienīgi.

Fināla spēlēs visdažādākie spēka un veiklības uzdevumi. Interesanti, ka spēcīgie vīri ‘’iekrīt’’ uz atjautības uzdevumu, kurā jāatpazīst šova iepriekšējās sezonas uzvarētāji. Abi turas līdzīgi.

Pēdējā uzdevumā atkal viss atkarīgs no veiksmes – jāatrod atslēga, ar ko atslēgt uzvaras lādi.

Paveicas Aigaram, kurš tiek pasludināts par ‘’Lauku sētas 2020’’ čempionu!

Aigars neslēpj – visu noteikusi veiksme. Savukārt arī Normunds nenokar galvu un paziņo faniem, ka turpinās karjeru mūzikā.