Lauku sētā uz izbalsošanas sola sēžas “draudzenes” Ingūna un Violeta. Bet kurš patiesībā dodas mājās?

1 komentārs
Lauku sētā uz izbalsošanas sola sēžas “draudzenes” Ingūna un Violeta. Bet kurš patiesībā dodas mājās?
Publicitātes doto

Šovā Lauku sēta šīs nedēļa sākas ar zaļbarības sapļaušanu (ar izkaptīm!) 60 govīm. Sākotnēji komandu spēlē, bet vēlāk individuālajā cīņā uzvar Mārtiņš. Šī nedēļas izrādās liktenīga arī kādai draudzībai. Un liela mute ne pie kā laba nenoved. Bet nu gan – par visu pēc kārtas!

Ar katru nedēļu cīņa par galveno balvu Lauku sētā kļūst arvien saspringtāka. Emocijas virmo gan darba laukā, gan spēlē, kas šonedēļ paredz tikt pie reālas balvas. Noteikumi paredz, ka meitenes izraugās partneri un turpina cīņu. Ilona, kurai bija tiesības izvēlēties, ”sapārojas” ar Mārtiņu, nevis Eviju, kā varētu šķist. ”Evija bija lielākā draudzene Ilonai, bet šodien laikam tā lielā draudzība ir cauri,” novērojumos dalās Ingūna.

”Šodienas spēlē bija skaidrs, ka viņa pagrābs Mārtiņu, kas arī ir visspēcīgākais,” atzīst Evija. ”Un viņa vispār ar Mārtiņu… Man varbūt ir greizsirdība. Nē, nē, nav,” smej šovmene un neslēpj, kā patlaban jūtas. ”Kur divi – tur trešais lieks. Izstumta. Bet vēl nav vakars,” noteic Evija. Viņa ir pamanījusi Ilonas lielīšanos ar paveikto: ”Mēs visi strādājam, bet es taču nebļauju – redzat, ko es izdarīju?! Es aizdomājos, varbūt ir jāsāk izcelt savus darbus un lielīties,” pārdomā Evija.

Arī Ingūnai Ilonas uzvedība šķiet aizdomīga. ”Viņa vienkārši grib finālā. Nu, nezinu, cik tālu viņa aizies. Pilnīgi nekur neaizies tālu,” spriež Ingūna.

Lauku sētā lietus nerimstas un par sienu pļaušanu vairs nevar būt ne runas – cik izdarīts – padarīts. Saimniecei jauni darbi padomā – malkas sagādāšana un ceļa uzbēršana.

Lauku sētas dalībnieki ir sapratuši, cik svarīga ir draudzība, cik svarīga ir stratēģija, cik svarīgi ir ”pielīst” kādam… ”Ļoti daudzi – arī tie, kuri ir izbalsoti – viņi nesaprata, piemēram, Arta “točna” nesaprata, ka nebūs skaistā, rožainā dzīve – iztīrām mēslus, pazirgojamies un ar to beidzas. Cīņa sākas jau pirmajā dienā, un kompānija un draugi ir jāiegūst jau sākumā, nevis ceturtajā vai trešajā nedēļā. Tad var būt jau par vēlu,” atklāj Mārtiņš.

Īpašu sparu izrāda Violeta, kurai ir skaidrs, – balsot par to, kuri sevi jau redz finālā. ”Vajag kaut kā ”aplauzt” viņus,” savu stratēģiju atklāj blondā šova dalībniece. Taču, kā aprēķinājusi Evija, Violeta gan ar katru šova dalībnieku runājusi ko citu… Vēlāk tiek paslēpts Violetas koferis – kā zīme, ka meitenei laiks doties mājās. Tas ir arī iemesls nākamajam kaislību virpulim.

Par Lauku sētas čaklāko dalībnieku šajā nedēļā saimniece atzīst visus un reizē nevienu, bet par sliņķi gan saimniecei ir konkrēts viedoklis – arī šonedēļ tā bijusi Ingūna. Bet saimniece ir lēmusi, ka dalībnieku vidū ir vēl viens sliņķis. ”Viņa ir galvenā naida taisītāja. Pilsētā “bāba” ar “bābu” sakliedzas, bet laukos ir jāprot uzvesties,” pasludinot Violetu par otro sliņķi, izvēli pamato Z/S Rozītes saimniece. Kā trešais vietu uz izbalsoto sola ieņem Agnis. Viņam ir iespēja izvēlēties pārbaudes darbu, un pupiņu šķirošanā uzvar Violeta un Ingūna. Viņas atgriežas šova dalībnieku rindā, bet Agnis dodas mājās.

VIDEO: šova Lauku sēta 7. sērija

1 komentārs