”Lauku sēta” turpina pārsteigt: negaidīts pavērsiens fināla priekšvakarā

6 komentāri
”Lauku sēta” turpina pārsteigt: negaidīts pavērsiens fināla priekšvakarā
LNT publicitātes foto

Tuvojoties finālam, kad spēlē palikuši vairs četri dalībnieki, ”Lauku sētā” valda rosīga atmosfēra. Gaisotni jo īpaši saspringtu padarījusi izbalsoto dalībnieku atgriešanās. Turklāt fināla priekšvakarā netrūka pārsteigumu un emocionālas spriedzes šovmeņu vidū.

Nedēļas lielais darbs sastāvēja no 24 darbiem, no kuriem katram dalībniekam bija jāizvēlas un jāpaveic seši. Jau pie darbu sadales sākās pamatīgs kašķis.

Kristaps, kurš joprojām neslēpa aizvainojumu par pagājušās nedēļas balsojumu, atzina, ka sarakstā nav neviena darba, ko nejaudātu izdarīt, un uzstāja, ka darbi ir jāizlozē, lai redzētu, kurš ko prot un ko neprot. Šāds ierosinājums bija gluži kā uguns pakulās un sākās skaļa attiecību skaidrošana.

Tomēr Kristapam nācās piekāpties Matīsam, Elīnai un Dacei, un tika izlemts, ka darbus katrs izvēlas pats.

Lai arī spēles dalībniekiem bija skaidrs, ka šī nedēļa ir izšķirošā, tādēļ jāstrādā cītīgi, nedēļas vidū šova vadītājs Jānis Rāzna, dodoties apgaitā, lai novērtētu, kā katram veicas ar darbiem, bija izbrīnīts, ka katram iesākts tikai viens darbs.

Lai nekristu kaunā ”Mežkalpu” saimnieka priekšā, šova vadītājs katram dalībniekam ļāva izvēlēties palīgu no tiem, kuriem spēle jau noslēgusies.

Lēmumu dalībnieki uzņēma dalītām jūtām. Kamēr Kristaps ziņu uzņēma ar prieku, arī Dacei šķita, ka šī ir laba iespēja, Elīna akcentēja, ka līdz ar izbalsoto dalībnieku atgriešanos atkal varētu saasināties intrigas, bet Matīss norādīja, ka gatavs arī šādam spēles pavērsienam.

Kristaps par palīgu izvēlējās Intaru, ar kuru labprāt gribētu tikties finālā. Dace lēma, ka spēlē jāatgriežas Egīlam, kuram nav sveši lauku darbi. Matīss izvēlējās Lauru, lai pārējiem kristu uz nerviem, bet ar Elīnas gādību spēlē atgriezās Normunds, lai Laurai nebūtu garlaicīgi.

Līdz ar jaunajiem spēles noteikumiem, pēc pašu vārdiem, vislielākais ieguvējs bija Kristaps, bet vismazāko labumu no palīga guva Elīna.

Visbeidzot spēles vadītājs paziņoja šokējošu jaunumu – šajā nedēļā tieši dalībniekiem, kuri atgriezušies, bija iespēja izlemt, kurš ir nedēļas čaklākais un kurš – sliņķis.

Foto: LNT publicitātes foto

Sašutums un diskusijas noritēja augstos toņos, līdz tika pieņemts lēmums: nedēļas čaklākais ir Kristaps, bet nedēļas sliņķis – Elīna.

Par palikšanu ”Lauku sētā” Elīna cīnījās ar Matīsu, pret kuru dalībnieki vērsās iekšējā balsojumā. Abiem ar aizsietām acīm bija jādauza māla podi.

Cīņas beigās Jānis paziņoja negaidītu lēmumu. Lai gan Elīna podu dauzīšanas spēlē zaudēja Matīsam, viņas laiks ”Lauku sētā” turpinās, jo pieņemts lēmums: Elīna, Matīss, Kristaps un Dace ir fināla spēļu cienīgi.

Kas Elīnai pa šovā pavadīto laiku sakrājies, skaties “Ķēķa runās”!

Video: šova devītā sērija

6 komentāri