”Lauku sētā” šīs sezonas smagākā izbalsošana – asarām acīs spēli pamet uzreiz divi censoņi

6 komentāri
”Lauku sētā” šīs sezonas smagākā izbalsošana – asarām acīs spēli pamet uzreiz divi censoņi
Skaties.lv

Ceturtdienas, 2. novembra, vakarā ļaudis atkal priecēja ”Lauku sēta”. Spēles noteikumi negaidīti tika mainīti – aiziet nācās uzreiz diviem – Stifleram un Inesei.

Nedēļas uzdevums bija uzfrišināt vecu traktoru. Tika paziņoti negaidīti jaunumi – tas dalībnieks, kurš šonedēļ tiks izbalsots, varēs ņemt līdzi kādu no pretējās komandas.

Kas palika aiz kadra – intervijas pēc izbalsošanas skaties TE!

Īpatnējais ”pārītis” Kristaps un Inese turpināja rīvēties, radot neizpratni par to, kas tad abu starpā īsti notiek.
Kompānija sāka nogurt no darba apjoma, sāka parādīties dalībnieku patiesās sejas.

”Nezin, kuram pakaļā ielīst, ziepes vajadzēja izdalīt,” par dažu kolēģu liekulību nosmīnēja Elīna.

Vecais traktors pēc kārtīga darba bija uzfrišināts varen glīti – vienu pusi bija apstrādājuši puiši, otru – dāmas.

Emocionāla, dalībnieku skaitam sarūkot, kļuva arī saimniece – Sarmīte neslēpa, ka pārdzīvo par katru, kurš pamet ”Mežkalpus”.

Kompāniju gaidīja arī meža darbi, gatavojot koka ripas, no kā pēc tam darināt celiņu, ko Stiflers nodēvēja par ”jocīgu uzdevumu”, pēc kura ”rokas putās”.

Dalībieki sāka pagurt, un Inese pat neslēpa, ka gatava doties prom jau tūlīt. Mazliet priecīgāku noskaņu ienesa saimnieku dēla Mārtiņa dzimšanas diena, kurai par godu tika uzdots cept kūkas.

Pašam jubilāram bija jāizvērtē kārumi, un viņš par labāku atzina puišu komandas veikumu. Apkopojot visus rezultātus, par nedēļas labākajām gan tika atzītas dāmas.

Čaklākais dalībnieks ieguva imunitāti izbalsošanā, un par čaklāko tika atzīta Dace.

Par nedēļas sliņķi tika atzīts Stiflers jeb Normunds. Viņam blakus uz izbalsošanas sola sēdās iekšējā balsojuma upuris – Elīna. Elīna paziņoja, ka atsakās no cīņas, bet galu galā piekrita pupiņu šķirošanai.

Tajā zaudēja Stiflers. Puisim bija jāizvēlas, ko no pretējās komandas ņemt līdzi. Stiflers izvēlējās ņemt līdzi Inesi, pārsteidzot puišu komandu, kura cerēja, ka viņš paņems Elīnu.

Noskaties pats!

6 komentāri