”Lauku sētā” sākusies nekontrolēta alkohola lietošana

10 komentāri

Darbi ‘’Lauku sētas’’ septītajā sezonā ir tik tikko sākušies, bet izskatās, ka paralēli pilnā sparā tiek svinēta dzīve. Jau pirmajā darba nedēļā ‘’lieliskā četrinieka’’ jeb Guntara, Mārtiņa, Šarmantā Kaspara un Agņa apartamentos tiek uzietas vairākas blašķītes ‘’baltā dzidrā’’. Nākamajā vakarā ballītēm raksturīgais aromāts tiek pamanīts jau cita pulciņa izelpā. Vai tiešām lielākā daļa censoņu saimniecībā rosās žvingulī?

Brīdī, kad tiek uzietas blašķītes, Guntars gan uzreiz vīrišķīgi atzīstas – tie ir viņa dzērieni. Un puisi gaida nepatīkams pārsteigums. ‘’Lauku sētā’’ alkohols ir aizliegts, tāpēc dzira tiek konfiscēta.

‘’B***, viņi blašķi savākuši!’’ naktī, pamanot šo neražu, šķendējas Guntars. Tiek pārmeklētas mantas, cerot atrast kaut ko no krājumiem, taču puišus sagaida vilšanās.

Četri gadi cietumā, astoņas tiesas un slikta slava Smiltenē. ”Lauku sētas” skarbākais vīrs – Guntars Drone

Kā vēlāk skaidrojas Guntars, iepriekšējā vakarā ‘’Lauku sētā’’ notikusi maza pasēdēšana, taču, viņaprāt, 400 grami uz 6 cilvēkiem nekas īpašs neesot. Guntars kā īsts vīrs pārējos nenodos – viņš ir gatavs uzņemties visu atbildību un saņemt sodu.

Izskatās, ka alkohols šajā ‘’Lauku sētā’’ ir lielā cieņā. Dzirai raksturīgu aromātu Jānis Rāzna sajūt arī Jurčika izelpā.

Kā atklājas, nākamajā vakarā atkal notikušas svinības, un kopā ar Jurčiku dzērušas arī Sintija un Linda. Dzērienus daiļavām sagādājis Jurčiks.

Bet kāds būs sods? Vai pārkāpuma dēļ kāds var tikt izslēgts no spēles? Izbalsošanā gaidāms nebijis pavērsiens!

Seko ‘’Lauku sētas’’ notikumiem! Otrā sērija TV6 jau 9. oktobra vakarā! Go3 skatītāji 9. oktobrī var baudīt jau 3. sēriju!