Ceturtdienas, 9. novembra, vakarā pie skatītājiem devās ”Lauku sētas” astotā sērija. Pēc iepriekšējās nedēļas divu dalībnieku izslēgšanas no spēles sacensību rats sācis griezties straujāk un katrs ir pats par sevi, jo uz citu vairs paļauties nevar.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Victor Def

  Victor Def

  4 posti pēc kārtas par LNT mauku sētu. Viss, pietiks, unfollow jūsu lapai. Tāda sajūta, ka vairs nav citas lietas par ko rakstīt.
 • ...

  ...

  Matīss tāds lūzers! Kas viņš par veci, ja finālā jācīnās ar meiteni??? Domāju Kristaps ventiņpuikam parādīs, kurš ir īsts vecis! Ceru Kristaps uzvarēs un Matīss no kauna varēs zemē ielīst. Tas ir, kā sportā, ka daudz patīkamāk ir uzvarēt stiprāko, šajā gadījumā tas, noteikti, ir Kristaps, nekā vienkārši uzvarēt! Turies, Kristap!
  • cīņa

   cīņa

   Pag, kādēļ ar meiteni? Vai tad Kristaps nepalika šovā? Un kā Tu vispār vari apgalvot ka Matīss vai Kristaps tiks līdz finālam, varbūt meitenes savā starpā sacentīsies??
 • Martins Dvinskis
 • Piepe

  Piepe

  Matiss jau no paša sākuma parādīja, ka ir uz vienu roku ar bābām. Nesaprotu Intara cepšanos

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!