”Lauku sētā” sāk runāt atklātu valodu, kurš ir lielākais pielīdējs, nodevējs un viltnieks

5 komentāri
”Lauku sētā” sāk runāt atklātu valodu, kurš ir lielākais pielīdējs, nodevējs un viltnieks
LNT publicitātes foto

Ceturtdienas, 9. novembra, vakarā pie skatītājiem devās ”Lauku sētas” astotā sērija. Pēc iepriekšējās nedēļas divu dalībnieku izslēgšanas no spēles sacensību rats sācis griezties straujāk un katrs ir pats par sevi, jo uz citu vairs paļauties nevar.

Šajā nedēļā, kad ”Lauku sētā” palikuši vairs tikai pieci dalībnieki, nāca kāds jauninājums: kopš šī brīža katrs dalībnieks cīņu par uzvaru šovā turpina individuāli, vairs nav darbu vadītāja. Līdz ar jauno kārtību priekšrocības būs lauku darbos zinošākajiem cilvēkiem – Elīnai, Kristapam un Intaram, vērtēja Dace un Matīss.

Lai gan puišu komandā bija dalībnieku skaita pārsvars, pēc Intara domām, viņam īpašu uzticību vairs neviesa Matīss.

”Matīss ar babenēm kaut ko slīpē. Viņš ir slidenais. Tagad nevarēs zināt, kas ir kas,” komandas biedru raksturoja Intars. Tikmēr pats Matīss akcentēja, ka palīdzēt meitenēm nav grēks.

Kad spēlē palikuši stiprākie dalībnieki, sākās runas, kurš nedēļas izskaņā tiks sēdināts uz sliņķa sola. Lielākā rīvēšanās notika starp Elīnu un Kristapu, kurš šajā nedēļā ticis pavāra godā. Līdz ar to darbu virtuvē un citiem ar ēdināšanu saistītiem pienākumiem bija grūti apvienot ar aizaugušā dīķi tīrīšanu un pludmales iekārtošanu, ko saimnieks izvirzījis kā nedēļas galveno darbu. Turklāt šī bija pirmā nedēļa, kad pavārs darbojās bez palīga.

Abu strīda viens no iemesliem bija virtuve, kas, kā apgalvoja Kristaps, pārņemot no Elīnas, bijusi pilnīga cūku kūts. Vairāk lasi šeit!

Lai atstātu savu artavu kopējā pludmales ainavā un saimnieka acīs neizskatītos kā sliņķis, Kristaps darbus veica nakts melnumā.

”Mežkalpu” saimnieku, pieņemot darbus, kopējais rezultāts patīkami pārsteidza. ”Kārtīgi sakopts stūris, zeme nolīmeņota, skatoties uz šo darbu, ir estētisks baudījums,” šova dalībnieku veikumu slavēja Aivars Oleksāns.

”Katram ir savas spējas. Daži ir labāki amatnieki, piemēram, Kristaps ar Elīnu. Dacei ir vairāk mākslinieciska uztvere, bet tas nemazina viņas darba spējas. Visi pieci ir darba rūķi. Visi strādā vienādi aktīvi. Pilnīgi nav iespējams izvēlēties kādu, ko nosaukt par sliņķi,” nedēļas izskaņā akcentēja saimnieks.

Foto: LNT publicitātes foto

Noteikumi paliek noteikumi, un par nedēļas sliņķi saimniekam tomēr viens bija jāizvēlas. Viņš lēma, ka tas ir Intars, bet par nedēļas čaklāko dalībnieku kļuva Elīna. Dalībnieku iekšējā balsojumā visvairāk balsu par spēles atstāšanu saņēma Kristaps, par kuru savu balsi atdeva abas meitenes un Matīss.

To, ka Matīss nostājies pret pašu komandas biedru, Intars uztvēra kā nodevību. Tikmēr Kristaps vērtēja, ka Matīss, lai arī vīrišķā trijotne bijusi vienojusies apvienot balsis, lai uz izbalsošanas sola blakus sliņķim sēdinātu vienu no meitenēm, izvēlējies pareizu taktiku: ”Izveidoja kontaktu ar skuķiem un atbrīvo sev vieglāko ceļu. Loģiski.

Es noteikti tā nedarītu. Ja mēs esam par kaut ko vienojušies, tad mēs pie tā arī paliekam. Man cieņa un gods ir svarīgāks par piķi. Reāli es cīnos meitas dēļ, un es domāju, ka tas man palīdzēs.”

Pupiņu šķirošanā zaudēja Intars, un vietu spēlē saglabā Kristaps.

Brašais tirzēnietis neslēpa, ka uzreiz pēc ”Mežkalpu” atstāšanas viņš vēlas automašīnu un seksu, tādēļ jāzvanot šovā iepazītajai Vitai.

Ko palicējiem aizkadrā grib pateikt Intars? Skaties ”Ķēķa runas”!

Kā kļuva zināms šonedēļ, Vitas un Intara skaistais mīlas stāsts ir beidzies. Vita zaudējusi tūkstošus un emocionāli sagrauta nogādāta slimnīcā. Bet Intars, iepazinis Vitas patieso seju, atklāj savu versiju par skandalozo šķiršanos.

Video: pilna šova 8. sērija

5 komentāri