”Lauku sētā” rupji pārkāpti šova noteikumi

8 komentāri
”Lauku sētā” rupji pārkāpti šova noteikumi

Ceturtdienas, 30. novembra, vakarā LNT skatītāju uzmanībai tika nodota šova ”Lauku sēta” speciālizlaiduma sērija, kurā tika atklātas filmēšanas aizkulises, kuriozi un rūpīgi slēpti spēles notikumi.

Sērijas ievadā šova faniem bija iespēja spēles dalībniekus iepazīt šova atlasē, kas norisinājās vasaras plaukumā. Par atlases atraktīvāko dalībnieci kļuva Inese, bet vislielāko apņēmību uzvarēt demonstrēja Eva.

Dalībnieki atzina, ka, ierodoties ”Lauku sētā”, visgrūtāk esot bijis pierast pie kamerām, kas seko ik uz soļa. Šovmeņi sprieda, ka ”Mežkalpi” aprīkoti pat ar slēptajām kamerām.

”Ne kripatiņas nekas nav iestudēts. Kaut kas notiek, kamera ir klāt, viss tiek piefiksēts. Viss ir pa īstam,” populārajam viedoklim, ka šovos viss ir izstudēts, oponēja Laura.

”Nav nekāda scenārija, nekādu tekstu. Mēs esam tādi, kādi mēs esam. Varbūt kāds vairāk vēlas kameras uzmanību, viņš patēlo. Bet tas ir katra individuāls lēmums,” Lauras teikto papildināja Dace.

Atšķirīgu viedokli pauda Jānis Paass: ”Dalībnieki, manuprāt, uzspēlē emocijas, nav nekā patiesa tajā visā. Es esmu patiess, es ”valkājos”, man ir slikti, es to parādu. Bet visi pārējie ir nenormāli priecīgi.”

Kā paredz noteikumi, šova filmēšanas laikā aizliegts teritorijā ienest un lietot alkoholiskos dzērienus. Speciālizlaiduma sērijā atklājās, ka kāds no dalībniekiem tomēr ”Mežkalpos” lietojis grādīgo, kas maskēts kā ”Coca-Cola”.

Foto: Ekrānuzņēmums

Pārkāpumu atklāja šova vadītājs Jānis Rāzna, kurš pudeli atrada Evas guļvietā siena šķūnī.

Izrādījās, ka alkohols saimniecībā nav vis ienests, bet atrasts pagrabā. Pēc dalībnieku stāstītā, lielākie iemetēji bijuši Eva, Inese un Kristaps.

Inese taisnojās, ka tik stipru viņa nevar iedzert: ”Es neatnācu šeit, lai dzertu un ballētos.”

Arī Kristaps akcentēja, ka šova laikā alkoholu nav ne redzējis, ne lietojis.

Tieši tajā nedēļā izšķīries Evas liktenis ”Lauku sētā” – sievietei šovu nācās pamest, un viņa līdzi paņēma arī alkohola pudeles noslēpumu.

Kad šovs noslēdzies un šķiet, ka visi kara cirvji aprakti, ”Mežkalpu” saimnieki Sarmīte un Aivars dalībniekus aicināja viesos kopā atskatīties uz sezonas spilgtākajiem notikumiem.

Arī klātienē balsi visvairāk pacēla par ”Lauku sētas” ļauno tēlu dēvētā Eva, kura joprojām saglabājusi rūgtumu, ka komandas biedrenes spēlē bija nostājušās pret viņu. Visvairāk dabūja trūkties Laura.

Vasaras gaitā ”Lauku sētā” uzplauka ne viens vien mīlas stāsts. Vita un Intars bija pirmie, kuri nevarēja noslēpt abpusējas simpātijas.

Arī ārpus šova abi turpināja attiecības, un jau šķita, ka ir izveidojies pirmais pārītis ”Lauku sētas” vēsturē. Vēlāk gan abi mīlnieki ar asiem strīdiem un ķengāšanos medijos attiecības pārtrauca.

Šodien Intars nevēlas par to runāt.

Taču šis nebija vienīgais mīlas stāsts šosezon. Šova sākumā Normunds bildināja Lauru. Tāpat acīmredzama romantika vienoja Inesi un Kristapu.

Ballītē Kristaps atklāja – čupošanās ar Inesi bijusi daļa taktikas.

Video: “Lauku sētas” speciālizlaidums

8 komentāri