“Lauku sētā” pēc izbalsošanas komandā paliek tikai viens vīrietis

1 komentārs

Piektdienas, 1. oktobra, vakarā kanāla TV6 skatītājus priecēja realitātes šova “Lauku sēta” kārtējā epizode, un tās noslēgumā noskaidrojās, kurš spēli pameta kā trešais.

”Lauku sētā” bija sākusies jauna darba nedēļa, un dalībniekiem priekšā bija kārtējais lielais darbs –  izveidot atpūtas zonu.

Darba netrūka, un saimniecībā negaidīti ieradās palīgs – iepazīšanās šovu zvaigzne Gunārs Sārtaputns no Balviem. ”Jums bez manis ir skumji,” iesoļojot ”Tērvetes līčos”, paziņoja Gunārs. Vairāk uzzini te!

Lai gan šova dalībnieki Gunāru saimniecībā neuzņēma ar atplestās rokām, šova vadītājs Jānis Rāzna skaidroja, ka Gunārs ir neaizstājams, jo viņam dots īpašs uzdevums – jāsasien pirts slotas, ar ko vakarā vienam otru nopērt.

Spēles dalībnieki drīz vien uzzināja, ka populārais balvēnietis saimniecībā ieradies tikai uz vienu dienu. ”Ļoti labi, ka Gunāriņš ”Lauku sētā” nepalika, no viņa tāpat nekādas jēgas nebūtu,” izteicās Iluta.

Pēršanos un lustēšanos kopā ar Gunāru gan nācās pārtraukt – pēkšņi pār ”Lauku sētu” savilkās baisi negaisa mākoņi un sākās vētra, kas, kā atklājās nākamajā dienā, bija atstājusi pamatīgu postažu. Bet Gunārs bija saimniecību pametis.

Ar nedēļas darbu abas komandas bija tikušas galā cienījami, un pirms savstarpējās cīņas katra komanda veica tik svarīgo izvēli, kas vēlāk ļāva ietekmēt izbalsošanas gaitu. Pēc apspriešanās ”Dakšas” lēma, ka pretinieku komandā čaklākais ir Aivis, slinkākais – Marta, bet izbalsot viņi vēlējās stiprāko un vienojās, ka tas ir Sandis. ”Cirvji” par čaklāko atzina Mārīti, par slinkāko – Raivi, bet papildu balsi izbalsošanā piešķīra Ilutai.

Dramatiskā cīņā uzvarēja Cirvju komanda un par nedēļas čaklāko tika atzīts Aivis, bet uz izbalsošanas šķūni devās Dakšu komanda.

Nedēļas sliņķa statusu izpelnījās Raivis, un vietu viņam blakus uz sliņķu un izbalsoto sola ieņēma Iluta, kura uz tur sēdās jau otro reizi šovā.

Lai arī Iluta pirms izšķirošā uzdevuma bija gatava padoties, pupiņu šķirošanā tieši viņa izrādījās izveicīgāka. Kā trešais šovu pameta Raivis, līdz ar to Kristaps savā komandā palika vienīgais vīrietis. ”Es domāju, ka viņi vairs nevienu uzdevumu ”nepacels”,” sprieda izbalsotais Raivis.

Darbiem un nedarbiem, ķīviņiem un mīlestībai, intrigām un kaislībām ”Lauku sētā” seko līdzi piektdienu vakaros kanālā TV6 un televīzijā Go3! Savukārt pikantāki notikumi ar dalībniekiem iemūžināti šova aizkulisēs ”Ārpus sētas” televīzijā Go3!

1 komentārs

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētā” atkal zog

“Ķēķa runas”: Ivars jūsmo par iespēju atkailināties TV kameru priekšā

“Esmu lepna par sevi.” Saruna ar Ilutu, “Lauku sētu” pametot

Video: Ivariņš “Lauku sētu” pamet ar jestru danci

Plaukst simpātijas un pirmais skūpsts: “Lauku sētā” virmo mīla

“Viss melns un put.” “Lauku sētā” pienācis laiks līdz šim netīrākajam darbam

"Lauku sētā" pēc izbalsošanas komandā paliek tikai viens vīrietis

Balvu Gunāra pēdējais uznāciens TV šovā: kolorītais kungs ierodas “Lauku sētā”

"Ķēķa runas": Raivis atklāj, kam novēl uzvaru "Lauku sētā"

Steiga un neuzmanība Ivaram liedz cīņu “Lauku sētas” finālā

Par ko sūrojas Magoniņa, "Lauku sētu" pametot?

Pirmo reizi “Lauku sētā” – kāzas