4 komentāri

Vasaras suta ”Lauku sētā” atraisījusi Kristapā romantiķi. Šova jaunākajā sērijā viņš ne reizi vien tuvosies Inesei, kurai pirms nedēļas lika manīt, ka meitenes izdarības viņā apslāpējušas simpātijas pret viņu.

”Lauku sētā” pirms nedēļas Inese bija apņēmusies noskaidrot, cik procentu viņa patīk Kristapam. Puisis neslēpa – dzirkstele esot bijusi, bet šāda veida ņemšanās to apslāpējusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Amizierēšanās ir veids, kā izrādīt simpātijas iecerētajai. Tādēļ šonedēļ mīlas lietas savās rokās ņems Kristaps. Viņš Inesi izpeldinās dīķī.

Uz to gan blondīne piedraudēs, ka šī būšot Kristapa nelaimīgākā nakts. Kā zinām, kas mīlējas, tas ķīvējas.

Tāpat nedēļas laikā Kristaps ar enerģisko blondīni vairākkārt koķetēs.

Vairāk par mīlas kaislībām ”Lauku sētā” skaties šova sestajā sērijā šovakar plkst. 21:10 LNT un TVPlay!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl