‘’Lauku sēta’’ man lika saprast, cik zemiski spēj būt cilvēki.” Atklāta intervija ar dzelzs sievieti, kura salūza – Venēru

Par ”Lauku sētas” cietāko riekstu un lielāko pārsteigumu skatītājiem 7. sezonā kļuva liepājniece Venēra Ronkauska. Sieviete, kura spēlē visbiežāk saņēma čaklākās titulu un kuru kā nopietnāko konkurenti nosauca pat stiprākie vīri, negaidīti salūza un tika izbalsota nedēļu pirms fināla. Mēnesi pēc šova noslēguma pārraidīšanas Venēra Skaties.lv sniedz atklātu interviju, kurā atklāj, kā un kāpēc viss patiesībā risinājies spēles aizkulisēs. Un viņai ir daudz neglaimojoša, ko atklāt par dažu labu no līderiem…

Atpakaļ uz rakstu

42 komentāri

 • malēnietis

  malēnietis

  ...šī "Lauku SĒTA"PIELIKA PUNKTU....nākamgad noteikti neskatīšos..tas pat nebija šovs,bet kaut kas pretīgs...kā ko tādu var rādīt TV????
 • Linda Grisle

  Linda Grisle

  Venera tu esi uzvaretaja un tu to zini.manai gimenei shi bij pedeja sezona,jo vairak sho cirku nolemam neskatities.Loti kauns tas saimnieces vieta.Loti zemisks lemums no vinas puses ielikt slinki par caklako. Es novelu tev visu to labako.Malacite
 • Krickis

  Krickis

  Ja šajā šovā nebūtu piedalījusies Dana, tādas ažiotāžas nebūtu. Visas pārējās meitenes kā meitenes, bet šitā nevar un nevar nomierināties. Ierosinājums šova veidotājiem, nākošgad visiem dalībniekiem atnest izziņu no psihiatra par veselības stāvokli.
 • Bijusais2 grupas invalids

  Bijusais2 grupas invalids

  Klusēt padomju iekārtā izveidoja zagļus, skiru kas probe un pārvalda valsti savos uzskatos jāpriecājas ka mulki nesatiksi beidzat sevi slavināt uzvesties ka kalpu pēcteci viss bus OK saku jums ka 54 gadu īpašnieks
 • Zigs
 • Nika

  Nika

  Venēra viena skaudīga nenovīdīga intrigante. Aita,kura centās paņemt ar bērnu rakstītiem vēlējumiem viņai. Parādīt sevi cik iejūtīga un forša. Maita,maita kura redzot ka nesanāks uzvarēt parādīja īsto dabu.
 • Aļiks

  Aļiks

  Tu saki Dana uz pusi jaunāka? Un uz pusi stulbāka. Kovids jau nešķiro jauns vai vecs, varbūt tava draudzenīte rīt gulēs zārkā ar baltām čībiņām. Ne jau ar jaunību jālielās, a smadzeņu ta meitietim nav ne tik cik melns aiz naga. Stratēğiskā jumprava. Ne smuka ne gudra, bet Dievs jau visādas radījis. Ak tad no piecdesmit gadiem baidās. Nu ko, ja palaimēsies izdzīvot, tad redzēs, ja nepagalam negrib būt veca, tad mirsti nost jauna, vainagam sametīs.
 • Skatītāja

  Skatītāja

  Šī sezona tiešām bija zemiska, šova pārpilna. Tā vien šķiet ka šova veidotājiem arī nav vērtība normālas cilvēciskas attiecības, darba mīlestība un godīgums arī tie ir pārdevušies pa naudu... tas ir zemiski.... bija pretīgi skatīties pēdējās sērijas, kad noniecina darba darītājus un ceļ debesīs sliņķus un zemiskus cilvēkus..... Vai arī saimniekus uzpirka lai tie par čaklāko paziņo Juri????!!!! Uz kurieni mēs ejam........
  • !!!

   !!!

   Ja nebūtu čaklo, tad Juris neko no darbiem neizdarītu. Nez, vai saimnieki pieņemtu darbā tādu dir***u kā jautrais Jurčiks.
 • Harijs

  Harijs

  Ko šajos laikos nevar atrast? Visu, ja grib. Es neatceros nevienu šovu, kurā tā būtu cepušies. Atradīs visus, kuri nomelnoja un apsaukāja ne tikai tevi Dana, bet arī Venēru. Tikai Tu Dana un Tavi ieroču nesēji izpaužas visvairāk. Un par katru cenu grib paturēt pēdējo vārdu. Tu neesi pasaules naba, bet uzvedies sūdaini. Atvelc savu nolīgto uzbrucēju armiju, tad nebūs jābimbā par sev netīkamiem komentāriem. Un liec vienreiz mieru Venērai!
 • ,,,,

  ,,,,

  Dana, padomā vai par šo draudu komentāru nevajadzētu ziņot. Tie tak ir izteikti reāli draudi. Nedomāju, ka šodien ir grūti noteikt no kurienes raksta, vainīgo atradīs!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!