19 komentāri
Lauku sētā ir grūtniece! Vīriešu kārdinātāja Sanita piedalās spēlē ar bērniņu zem sirds
Privātais arhīvs

Lai arī Violetas Stepanovas seksīgā draudzene un pāriniece Lauku sētā Sanita Rozenberga šova ietvaros pagaidām jauc puišu prātus, izrādās, ka viņai mīlas dēkas nemaz nav prātā. Sanita spēlē piedalās, esot bērniņa gaidībās.

“Šovā piedalos, esot grūtniecības piektajā nedēļā,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Sanita.

Topošā mamma uzsver – par gaidāmo bērniņu spēles veidotājus viņa nav informējusi, jo nav vēlējusies, ka viņai kā grūtniecei tiek piešķirtas kādas atlaides lauku darbos.

“Neesmu jau nekāda mīkstā – arī gaidot bērnu, varu normāli strādāt lauku sētā,” tā Sanita. Izskatīgā meitene jau ir trīs gadus veca dēla mamma, un ārsti sola, ka arī otrais būs puisītis.

FOTO: skaistā Sanita

“80 procenti, ka būs puika. Dēls gan ļoti gribēja māsiņu, un arī es pati priecātos par meitu, taču tēvs noteikti būs ļoti priecīgs par dēlu – katra vīrieša sapnis esot dēls,” spriež Sanita. Ar savu piemēru viņa vēlas uzsvērt to, ka grūtnieces – tās nav nekādas nīkulīgas slimnieces.

“Varēju padarīt visu to pašu darbu, ko citi – nekādu problēmu. Lepojos ar to, ka piedalījos,” tā Sanita.

Arī šova producente Indra Miziša sarunā ar Skaties.lv apstiprina – neviens no radošās komandas nav bijis informēts par Sanitas grūtniecību – meitene strādājusi tikpat sparīgi kā citi un ne par ko nav sūdzējusies.

FOTO: Violeta un Sanita šovā

VIDEO: Sanita patīk vīriešiem

TOP komentāri

 • Leonarda
  +4 +4 0

  Leonarda

  Sanita forša meitene, šķiet sirsnīga un patiesa, bērniņam būs forša mamma. Bildēs arī jauka ģimenīte. Lai skaists šis gaidīšanas laiks!
 • Raita
 • Lita
  +5 +4 -1

  Lita

  Cik mūsu mājas saprotams,šovs tika filmēts vasarā,un tagad jau Novembris,un rakstā nav teikts kad tagad filmeja lauku sētu un tagad zin dzimumu.Pēc mana apreiķina tie ir 5mēneši kopš vasaras,un var gan jau zināt bērniņa dzimumu. Forši,Sanita tu esi labākā,kad vispār uzdrošinājies spert tādu soli,būdama bēbīša gaitās.Apsveicu :-)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl