”Lauku sētā” esmu gatavs arī seksam! Krišjānis jau autobusā ieskatījies Zanē

15 komentāri
”Lauku sētā” esmu gatavs arī seksam! Krišjānis jau autobusā ieskatījies Zanē
Skaties.lv

Piektā ”Lauku sētas” sezona sākusies uz karstu kaislību nots – pēc pirmās dienas izveidojušies jau četri pārīši. Kā Skaties.lv atklāj Krišjānis Berģis, arī viņš šovā devies, lai atrastu foršu meiteni, un tas izdevies – jau pirmajās minūtēs viņš ieskatījies Zanē Sterķē!

”Pa lielam šovā patiešām gāju iepazīties. Un tas izdevās. Jau tad, kad autobusā braucām uz šova norises vietu, man acīs iekrita Zane,” sarunā ar Skaties.lv neslēpj Krišjānis.

Pirmo sēriju noskaties TE!

26 gadus vecais puisis ceļu uz ”Lauku sētu” mēro no Vandzenes Talsu novadā. Viņa aizraušanās ir zemessarga amats, taču Krišjānis uzsver, ka noteikti neesot ļaunākais no dalībniekiem, kā tiek uzsvērts šova vizītkartē.

”Patiesībā esmu ļoti mierīgs cilvēks, ko grūti nokaitināt. Bet jau pirmajā dienā tas izdevās Aijai Dembovskai. Nosmējos, ka varētu viņai par to uzdāvināt dzēriena pudeli, jo mani nokaitināt nudien nav viegli, bet viņai tas izdevās. Kāpēc? Visa viņas būtība kopā. Mani fascinē tādi cilvēki,” nosmīn Krišjānis.

Šī iemesla dēļ šovu zvaigzne Aija ne mirkli nav saistījusi viņa simpātijas, taču Zane gan. ”Likās jautra, simpātiska meitene,” tā Krišjānis.

Un ko ar skandalozo Aiju plāno Rasmuss? Lasi TE!

Puisi nebiedējis fakts, ka viņš un Zane šovā spēlē pretējās komandās. Tāpat Krišjānis izlēmis ļauties piedzīvojumam visā krāšņumā, nesatraucoties par to, ka viss tiek filmēts. Dzīvojam taču vienreiz!

”Jā, ”Lauku sētā” esmu gatavs arī seksam!” pirms mešanās piedzīvojumā sev apsolījis Krišjānis.

Vai sekss ”Lauku sētā” tiešām būs? Nepalaid garām! ”Lauku sētas” piektā, iespējams, ”karstākā” sezona ik ceturtdienas vakaru LNT!