”Lauku sētā” briest mīlas intriga? Stiflers sāk rīkoties, lai savaldzinātu daiļo Vitu

28 komentāri
”Lauku sētā” briest mīlas intriga? Stiflers sāk rīkoties, lai savaldzinātu daiļo Vitu
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Par ”Lauku sētas” zvaigzni kļuvis Normunds Sakovičs jeb Latvijas Stiflers. Puisis, kurš jau pirms ”Lauku sētas” paziņoja, ka ir brīvs un cierē pēc ”zaķa”, ir gatavs rīkoties – viņa galvā briest plāns, kā savaldzināt daiļo Vitu Taubi.

Kā Skaties.lv atklāj Stiflers, pēc paziņojuma, ka viņš ir brīvs, viņam gājis ”traki labi”.

””Draugos” sāka rakstīt meitenes. Tādas, ko it kā varētu ņemt, no Rīgas. Uzsitu čau, teicu, ka, ja grib sazināties, iedošu savu numuru. Bet vēl nav atrakstījušas,” Skaties.lv par saviem piedzīvojumim ”Lauku sētas” gaidās stāsta Stiflers.

Un varbūt pat labi ir, ka līdz ”Lauku sētai” nekas nopietns nav izveidojies – varēs izpausties kameru priekšā. Un Stifleram jau padomā cope!

”Vita ir tāda drusku simpātiska. Man viņa visvairāk te patīk. Jautra un draiskulīga,” pirmo copējamo noskatījis brīvais puisis. Un viņš zina, ka meiteni spēj savaldzināt ar savu spēku – augumā ne tik lielais Stiflers ir īsts spēka mitriķis un spēj pacelt pilnīgi visus ”Lauku sētas” kolēģus, saimnieci un Jāni Rāznu ieskaitot!

”Vitai mazliet sāpēja kāja, bet viņai vajadzēja uz tualeti. Paņēmu viņu rokās un aiznesu! Pēc tam atpakaļ klēpī uz viņas guļvietu,” savu valdzināšanas taktiku iezīmē Stiflers.

Turpat, dāmu guļvietā, viņš arī iecerējis palikt. Lai arī sākotnēji puiši migas iekārtojuši vienā sienaugšas pusē, bet meitenes – otrā, Stiflers jau veikli pārkārtojies uz dāmu pusi.

”Es jau vispār biju iecerējis gulēt meitenēm pa vidu, bet viņas tur ”nē, nē”. Nu, labi tad blakām gulēšu. Ja kādai naktī auksti – sasildīšu,” tā Stiflers, kuram galvenais ir iekārtoties tuvāk paša noskatītajai Vitai.

”Viņa vēl nezina par manām simpātijām. Bet man ir plāns palikt divatā un vairāk parunāties,” plānus iezīmē brīvais brašulis.