“Lauku sētā” beidzot ierodas saimnieks; cīņa kļūst īpaši sīva

Komentāri
“Lauku sētā” beidzot ierodas saimnieks; cīņa kļūst īpaši sīva
Skaties.lv

Ceturtdienas, 19. oktobra, vakarā tautu priecēja piektais ”Lauku sētas” raidījums. Šoreiz darbi ”Mežkalpos” notika paša saimnieka vadībā, un izbalsošanā visu izšķīra viena pupiņa.

Sērija sākās ar mīlas intrigu – vai Inesei kaut kas ir ar Kristapu?

Inese aicināja Kristapu uz atklātu sarunu, lai noskaidrotu – vai viņa puisim tiešām patīk, vai viņš viņu grib ”sūtīt d***t”.

”Cik procenti es tev patīku? Ir, ir – nav, nav dzirkstele?” puisi ”pie dziesmas” paņēma meitene. Puisis atbildēja skarbi – dzirkstele, iespējams, bijusi, taču šāda veida ņemšanās to apslāpē.

Saniknotā Inese iegāza puisim sejā bļodu ar ūdeni un solīja ”to tā neatstāt”.

No komandējuma beidzot atgriezās ”Mežkalpu” saimnieks, un tika paziņots – nu ”Lauku sētā” viss būs stingrāk, nekā Sarmītes vadībā.

Darba vadītāja Inese paziņoja, ka uzdotajā mūrēšanā nepiedalīsies – tas nav sieviešu darbs. Piektajā nedēļā attiecības ”Lauku sētas” varoņu starpā kļūst arvien saspīlētākas – mūrēšanas laikā neiztika bez asiem strīdiem.

Kompāniju arvien vairāk sāka kaitināt Eva. Valdonīgā sieviete izstājās no darbiem it kā aizcietējuma dēļ, bet kompānija sprieda, ka Eva simulē.

Situāciju noskaidrot devās Jānis Rāzna, kurš jautāja Evai – vai ir tik slikti, ka jāsauc ārsts? Eva atbildēja apstiprinoši.
Eva Jāņa pavadībā devās uz slimnīcu, drīz atgriežoties prieka un darba spara pilna.

Lielu prieku ”Lauku sētas kompānijai sagādāja iespēja tikt pie saldumiem.

Pēc mūrēšanas darbu pieņemšanas notika izbalsošana.

Par nedēļa sliņķi tika atzīta Inese, kuras dēļ nācās ciest visai meiteņu komandai. Par čaklāko saimniece atzina Intaru. Iekšējā balsojumā visi pārliecinoši nobalsoja pret Evu.

Meitenes sacentās pupiņu šķirošanā. Kad jau likās, ka Eva uzvarējusi, Stiflers pamanīja niansi – viena pupiņa bija izkritusi no bļodas. Šī pupiņa izšķīra visu – spēli pameta Eva.

”Lauku sētā” palikušie Evas izbalsošanu uzņēma ar neviltotu sajūsmu. Bet ko palicējiem aizkadrā grib pateikt Eva? Skaties ”Ķēķa runas”!

Lasi vēl