”Lauku sētā” beidzot atrādītas kailas krūtis un uzvirmojusi mīlas intriga

6 komentāri
”Lauku sētā” beidzot atrādītas kailas krūtis un uzvirmojusi mīlas intriga
SKATIES

”Lauku sētā” ceturtā nedēļa ir kā saldais ēdiens skatītājiem – dalībnieki iejutušies saimniecībā un kļūst atvērtāki. Ceturtajā nedēļā skatītāji beidzot tiek palutināti ar kailskatiem un uzvirmo pirmās mīlas kaislības.

Šī darba nedēļa sākās ļoti agri, jau 4:40 no rīta, jo klāt ir jūras nedēļa, kā jau Ģipkā pienākas! Dalībniekiem par jūras nedēļu domas dalās – kāds ir sajūsmā, taču kādam zivis izraisa īpašu nepatiku.

Dalībniekus sagaida enkuru cilāšana un tīklu vilkšana, taču ar jūras darbiem vien neiztikt. Saimniecei padomā vēl viens darbiņš: čigānu pirts būvēšana, kurā izpirtoties varēs arī paši dalībnieki.

Jūrā spēku enkuru vilkšanā izrāda ne tikai vīri, bet arī dāmas, kurām nākas atzīt – zvejniekiem darbs nav viegls. Čigānu pirts būvniecībā sokas vieglāk, top kārtīga pirts, Dana pat kāpj kokā, lai atrastu zarus pirts slotiņām.

Darba vadītāji šonedēļ Sigita un Guntars. Dana, Sintija un Juris dodas uz upi pakaļ akmeņiem pirtij. Izrādās, ka pirtī sprāgst akmeņi, kuri neiztur karstumu un dalībniekiem jāatrod cits risinājums.

Sigita uzskata, ka pašu būvētajā pirtī nav droši iet, taču Guntars uzskata, ka viss ir, kā nākas. Starp darba vadītājiem rodas domstarpības. Neskatoties uz to, ka Sigita uzskata, ka pirts konstrukcija nav droša, lielākā daļa dalībnieku pirtī tomēr dodas.

Kompānija izbauda pirts priekus, pat aizmirstot par savstarpējām nesaskaņām un izveidotajām koalīcijām.

Pirts ir īstā vieta, kur ”Lauku sētas” skaistules var izrādīt savus plikumus. Te visnaskākā izrādās Iveta jeb Ome – viņa pirtī iet kārtīgi – pa pliko.

Par šādu Ivetas uzvedību dalībniekiem domas dalās – kāds ir pavisam vienaldzīgs, bet cits uzskata, ka tas nav pieklājīgi.

Karsti iet ne tikai pirtī. Mēļo, ka ”Lauku sētā” izveidojies pāris! Sintija un Juris izrāda viens otram simpātijas, ko ir ievērojuši arī pārējie spēles dalībnieki.

Šīs nedēļas pavārs ir Linda, un Lindai viens kārtīgs darbiņš jāpaveic – jāiztīra zivis, lai dalībniekiem tās varētu pagatavot. Taču Lindai zivis šķiet pretīgas, un no tām viņai metas slikta dūša.

Zivju tīrīšanā Lindai nepavisam neiet gludi – viņa nedz prot, nedz vēlas tīrīt zivis. Process Lindu noved līdz asarām, un viņa dodas prasīt padomu Venērai. Jānis Lindu aizstāv un zivju gatavošanas darbus iedala arī pārējiem dalībniekiem.

Par šīs nedēļas sliņķi tiek atzīta Dana, taču čaklākās godā šoreiz Sintija, kura ar visiem darbiem ir tikusi galā. Iekšējā dalībnieku balsojumā šoreiz vienāds balsu skaits Guntaram un Lindai, kas norāda, ka starp ”Lauku sētas” dalībniekiem ir kāds nodevējs.

Lai noskaidrotu, kurš sēdīsies uz sola blakus Danai, Lindai un Guntaram ir jāizšķiro pupiņas un tieši viena garām nokritusi pupiņa Guntaru aizsūta uz sola un ļauj Lindai palikt spēlē.

Guntaram un Danai priekšā uzdevums ar vārdiem no kuriem ir jāizveido pāri; šajā uzdevumā uzvaru gūst Dana un viņa var atgriezties pie dalībniekiem. ”Lauku sētu” pamet Guntars, par ko dažiem no dalībniekiem ir liels prieks.

Četri gadi cietumā, astoņas tiesas un slikta slava Smiltenē. ”Lauku sētas” skarbākais vīrs – Guntars Drone

Seko ”Lauku sētas” kaislībām piektdienu vakaros 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!

6 komentāri

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētā” atkal zog

“Lauku sētā” kā viesstrādnieks ierodas Markus Riva

“Esmu lepna par sevi.” Saruna ar Ilutu, “Lauku sētu” pametot

“Ķēķa runas”: Ivars jūsmo par iespēju atkailināties TV kameru priekšā

Video: Ivariņš “Lauku sētu” pamet ar jestru danci

Plaukst simpātijas un pirmais skūpsts: “Lauku sētā” virmo mīla

“Viss melns un put.” “Lauku sētā” pienācis laiks līdz šim netīrākajam darbam

"Lauku sētā" pēc izbalsošanas komandā paliek tikai viens vīrietis

Balvu Gunāra pēdējais uznāciens TV šovā: kolorītais kungs ierodas “Lauku sētā”

Steiga un neuzmanība Ivaram liedz cīņu “Lauku sētas” finālā

"Ķēķa runas": Raivis atklāj, kam novēl uzvaru "Lauku sētā"

Par ko sūrojas Magoniņa, "Lauku sētu" pametot?