”Lauku sētā” atklājas neganta shēmošana, spēli pamet daiļā Eglīte

Rit astotā nedēļa ‘’Lauku sētā’’, un tā ir darbu pilna – jāizveido rotaļu laukums saimnieces mazbērniem, kā arī jāpalīdz kaimiņam govju dzīšanā. Izbalsošanā savu shēmotāja dabu parāda Aigars, bet spēli atkal pamet kārdinātāja Eglīte.

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • viedoklis

  viedoklis

  Vārdi-piesakieties paši,tad vērtēšu kā shēmosiet,kā uzvedīsieties,nav attaisnojums.Ļoti patika,ka izbalsošanā Eglīte un Jānis nebaidījās Aigaram acīs pateikt,ko domā par viņa rīcību.Aigara līdzskrējēja un shēmotāja Evita arī bija kā ar ūdeni aplieta.Var jau teikt-tā ir tikai spēle,bet tā nav,parādās reālā katra cilvēka daba,uz ko viņš gatavs lai uzvarētu,kā viņš spēj cienīt citus cilvēkus.Aigara attieksme arī pret Salvi bija riebīga,izskatījās,ka uz vājākā fona gribēja izlikties baigi krutais džeks.Prieks būs ja viņu izbalsos.Uzvaru novēlu vispirms noteikti Normundam,bet ja ne Normunds,tad Jānim.
  • Ups

   Ups

   Žēl tevi sarūgtināt, bet nu 10 sērija pierādās, ka tur uz daudz ko cilvēki ir gatavi, lai tiktu līdz finālam.
 • Fans

  Fans

  Interesanti, Normunds izbalso Jāni un pēc tam iedod pieci, kad viņš paliek spēlē. Viltīgais hi hi.
 • Aigars Kļavs

  Aigars Kļavs

  Sveiciens faniem!
  Būtu taisnīgi, ja jūs nerakstītu anonīmi, citādāk es nevaru jums pateikties par kritiku 🤝
  P. S. Droši piesakieties jaunajā Lauku sētā 2020 un noteikti skatīšos jūsu uzvedību, spēles taktiku, gājienus utt!
  • Nulle

   Nulle

   Ha ha pavārs nulle. Varbut ka nemaz nemāk ēst taisīt, tapec šādi arī rikojās.
 • Sabīne

  Sabīne

  Cilvēki - ko jūs te ņematies. Tas ir šovs un cilvēki tur spēlē. Visi pa šīm sērijām ir stāstījuši, ar kādām viltībām centīsies uzvarēt. Pavērsieni, kas notiekās, rada vismaz interesi skatīties nākošo sēriju! Nebūtu tādu intrigu, šovs būtu garlaicīgs. Ar nepacietību gaidu, kā pārējie tiks galā ar Aigaru, kad tas sola nevienu nebarot. Ar Ingusa slinkošanu Aigars tika galā, bet vai ar viņu kāds arī tiks? Šis laikam ir tas moments, kad var teikt - un šovs var sākties!!!
 • andis

  andis

  Neredzu nevienu iemeslu, kāpēc Jāni varētu nosaukt par nepieklājīgu afēristu! Spēle un šovs - kā pienākās. Viņā saskatu varbūtēju cīnītāju par uzvaru, bet nu tomēr...
  Nu Normunds arī būtu reālākais "Lauku sēta 2020" uzvarētājs. Visi draiskojās ar organizatoru uzliktos pienākumiem šovā un ar laukiem te nav nekāda sakara, nu bet Normunds varētu...
  Aigars... Kurš tur vēl nav atjēdzies? Lielākais afērists! Jau kuro reizi brīnumi ar pielabināšanos un nodošanu. Vienā raidījumā pielabinās, otrā aizsūta 3 mājas tālāk! Kas būs ar Evitu? Ka tik nesanāk daudz glupāk kā Eglitei.
 • Marta
 • Martins Kuks
 • helmuts

  helmuts

  Šī sērija pilnīgi mainīja manas domas par Aigaru, ja pirms tam uzskatīju viņu par uzvaras cienīgu kopā ar Normundu, tad tagad balvu novēlu tikai Normundam.
  • Aija

   Aija

   Nez ko tad viņš tādu tur izdarīja? Cilvēks cīnās par uzvaru. Balsojuma pierāda, ka balsos par Jāni ko iepriekš jau ir teicis, ka darīs, jo Janis spēlē dubultu spēli.
   • helmuts

    helmuts

    Lai cīnās, bet tad nevajag Jānim tieši acīs pateikt, ka balsos par Armandu, bet beigās brutāli ap***t. Vēl jau pietiekami daudz dalībnieki palikuši, šitās spēlītes varēja sākt kad kādi 5 būtu palikuši.
   • Marija

    Marija

    Nu nu bet vai Jānis Aigaram pateica, ka ir gan vienā, gan otrā pusē? Un par dalībnieku skaitu arī interesanti vel tikai 2 balsošanas palikušas, bet cilvēki ir 8 palikuši.
  • andis

   andis

   To jau sen varēja saprast, ka Aigars ir afērists lai beigās aizietu mājās ar to plakātu par 7000 eiro uz Viņa jumta.Vienā pielien, otrā pasūta tālāk. Pat atklāti pirms/pēc balsojuma jau liek aizdomāties par savu rīcību tajā.
 • Kristine Grinvalde
 • Edvīns Lukaševičs-Lācis

  Edvīns Lukaševičs-Lācis

  laikam mūsdienās ir sabojājies jēdziens "Daiļa" :D :D :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!