”Lauku sētā” atkal skan blondīņu lamas! Valdonīgā Eva neiztur spriedzi

10 komentāri

Gadu pēc skandalozās Violetas ekspresīvā uznāciena ”Lauku sētā” atkal skan lamuvārdi, tikai šoreiz skandāliste ir cita blondīne. Kārtīgiem biezu vārdu plūdiem kameru priekšā ļāvusies pavāre Eva Savicka, kuras valdonīgais gars beidzot nokaitinājis kā puišus, tā komandas biedrenes.

Pirmajam ar Evu konflikts sāksies Intaram. Kā spriedīs dāmas – gan jau izbalsotā Vita sakūdījusi. Intars paziņos, ka viņam ”piegriezusies” Evas ņemšanās, un kādam jāaizver viņai muti.

Šova vadītāja Jāņa Rāznas klātbūtnē sākās kārtīga plūkšanās par zirnekļu tīkliem, kas aizies augstos toņos.
Intars Evai pārmetīs valdonīgumu, par ko Eva pamatīgi ”sacepsies”, un sāka lamāties.

Arī pārējie puiši spriedīs – Eva aizgājusi par tālu, un drīz viss nāks viņai atpakaļ. Meitenei esot jāpiedomā pie savas vārdu kultūras.

Iezīmēsies visai pamatīgs konflikts starp dāmu un vīru komandu. Taču Evas valdonība sāks nepatikt arī komandas biedrenēm.

Kā tas viss beigsies? Nepalaid garām! ”Lauku sēta” jau šovakar 21.10 LNT!

TOP komentāri

 • ...
 • Marta
  +12 +10 -2

  Marta

  Lai vai kādi dalībnieki , bet mani kaut kā nošausmināja tas ,ka būtībā saimnieki nav gatavi uzņemt dalībniekus, sākot jau ar guļamvietas iekārtošanu, tualete , nu var taču atvēlēt arī veļasmašīnu ,lai nav ar rokām tās netīrās drēbes jāberž. Tomēr saimniecība ir tikai ieguvēja - darbi ir izdarīti ,ko paši nedarīja. Nav īsti pretimnākšana dalībniekiem.
 • Tv sk
  +9 +9 0

  Tv sk

  Nu tā Eva ir vienkārši stūlba širminiece. Kamerās pirmo reizi dzīvē tikusi tad palēcās augstāk par savu dirsu. Pretīga sieviete.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl