10 komentāri

Gadu pēc skandalozās Violetas ekspresīvā uznāciena ”Lauku sētā” atkal skan lamuvārdi, tikai šoreiz skandāliste ir cita blondīne. Kārtīgiem biezu vārdu plūdiem kameru priekšā ļāvusies pavāre Eva Savicka, kuras valdonīgais gars beidzot nokaitinājis kā puišus, tā komandas biedrenes.

Pirmajam ar Evu konflikts sāksies Intaram. Kā spriedīs dāmas – gan jau izbalsotā Vita sakūdījusi. Intars paziņos, ka viņam ”piegriezusies” Evas ņemšanās, un kādam jāaizver viņai muti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova vadītāja Jāņa Rāznas klātbūtnē sākās kārtīga plūkšanās par zirnekļu tīkliem, kas aizies augstos toņos.
Intars Evai pārmetīs valdonīgumu, par ko Eva pamatīgi ”sacepsies”, un sāka lamāties.

Arī pārējie puiši spriedīs – Eva aizgājusi par tālu, un drīz viss nāks viņai atpakaļ. Meitenei esot jāpiedomā pie savas vārdu kultūras.

Iezīmēsies visai pamatīgs konflikts starp dāmu un vīru komandu. Taču Evas valdonība sāks nepatikt arī komandas biedrenēm.

Kā tas viss beigsies? Nepalaid garām! ”Lauku sēta” jau šovakar 21.10 LNT!

TOP komentāri

 • ...
 • Marta
  +12 +10 -2

  Marta

  Lai vai kādi dalībnieki , bet mani kaut kā nošausmināja tas ,ka būtībā saimnieki nav gatavi uzņemt dalībniekus, sākot jau ar guļamvietas iekārtošanu, tualete , nu var taču atvēlēt arī veļasmašīnu ,lai nav ar rokām tās netīrās drēbes jāberž. Tomēr saimniecība ir tikai ieguvēja - darbi ir izdarīti ,ko paši nedarīja. Nav īsti pretimnākšana dalībniekiem.
 • Tv sk
  +9 +9 0

  Tv sk

  Nu tā Eva ir vienkārši stūlba širminiece. Kamerās pirmo reizi dzīvē tikusi tad palēcās augstāk par savu dirsu. Pretīga sieviete.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl