”Lauku sētā” atkal zog

2 komentāri

Piektdienas, 15. oktobra, vakarā pie kanāla TV6 skatītājiem dosies realitātes šovs ”Lauku sēta”, un jaunākajā sērija atkal tiks piedzīvota zādzība.

Cirvju komanda, vēloties labāk izpildīt vienu no nedēļas darbiem – zaptes vārīšanu – nozog Dakšām visu cukuru. Kad atklājas zādzības fakts, izceļas pamatīgs kašķis, kurā aizsvilstas Aivis un paziņo, ka nozags visas savārītās zaptes burkas, ja Cirvji neatdos cukuru. Cirvju komanda sabīstas no draudiem un ar cukuru tomēr padalās.

Rezultātā arī Martai un Viktorijai izdodas izcelties ar sešu veidu zaptēm, lai gan pretinieki uzvāra tikai trīs veidu, toties – skaitliski vairāk. Kad Jānis kopā ar Aivi un Sandi nogaršo meiteņu veikumu, secinājums ir šāds: lai gan standarta, toties gardas.

Arī vīru vidū ir kašķi par nedēļas lielo darbu – sporta laukuma iekārtošanu. Sandis pārmet Kristapam un Aivim, ka abi paņēmuši vieglāko darbu, bet grūtākais atstāts Cirvjiem.

Pavisam īgna un dusmīga vienurīt būs Iluta, jo secina, ka pārējie Cirvji, vēlēdamies viņu iegāzt, nav pamodinājuši. Vai Cirvji grib Ilutu padarīt par šīs nedēļas sliņķi un jau ceturto reizi sēdināt uz izbalsošanas soliņa?

Cirvju neformālais līderis Sandis, kurš uzņēmies šefību par kūpinātavas izgatavošanu, nav to uztaisījis, un dalībnieki nesaņem kūpināšanai paredzētās vistiņas. Tā vietā Jānis iepriecina viņus ar citu proteīna avotu – biezpienu un sliekām, kas jāsagatavo ēšanai. Viktorija un Marta nozūd uzreiz, jo sliekas esot pretīgas, tomēr Iluta un Mārīte ķeras pie slieku, kas lien pa pirkstiem un kņudina, apstrādes.

Sandis gan ir drošs vai arī vēlas izcelties – viņš iesūc mutē un norij vēl dzīvas sliekas. Mazliet rūgtas esot gan, bet tas tāpēc, ka nav vēl pienācīgi pagatavotas jeb, teiksim kā ir, nav iztīrījušas iekšas ar biezpiena palīdzību. Kristaps pacienā Maiju un Ilutu ar ceptu vīngliemezi, kas, izrādās, esot tīri tā neko un atgādina cūkādiņas.

Skaties ”Lauku sētu” piektdienās plkst. 21.00 kanālā TV6 un sev ērtā vietā un laikā nākamās paaudzes televīzijā Go3!

2 komentāri

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētas” Kristaps atklāj, kā tērēs šovā nopelnītos 9400 eiro

"Lauku sētā" izveidojies vēl viens mīlas pāris

“Lauku sētas” uzvarētājs Kristaps attiecības ar Maiju turpina arī pēc šova

"Instagram" zvaigzne Marta “Lauku sētā” pieņēmusies svarā

“Katra dalībnieka katra darba stunda mums ir miljonu vērta.” Saruna ar "Lauku sētas" saimniekiem Ilzi un Edmundu

Dramatiskā cīņā noskaidrots “Lauku sētas” uzvarētājs

Mārīte “Lauku sētas” laikā ievērojami nokritusies svarā

“Vismaz pusei Latvijas iedzīvotāju “Lauku sēta” nebūtu pa spēkam.” Saruna ar otrās vietas ieguvēju Aivi

“Es to šķūni gribēju sadedzināt.” Iluta atklāti par smagākajiem brīžiem “Lauku sētā”

“Lauku sētā” beidzot ierodas saimnieki

Viktorija, pametot “Lauku sētu”, spriež, ka varētu būt notievējusi

Noskaidroti “Lauku sētas” finālisti