11 komentāri

”Lauku sētā”, vairs paliekot pieciem dalībniekiem, spriedze pieaugusi jaunos augstumos. Astotajā sērijā šova skatītāji būs liecinieki pamatīgai lamāšanās scēnai virtuvē, kad Intars saķersies ar Elīnu.

Abi strīdnieki viens otru vainos gan slinkošanā, gan izplūdīs personiskos apvainojumos. Taču galvenais strīda ābols būs virtuve, ko nedēļas pavārs Intars no Elīnas būs pārņēmis svinarņikā.

”Tas dara godu tikai man, ka es tiku ar to visu galā, nevis tev, kādu tu virtuvi nodevi,” akcentēs Kristaps, kurš būs pieveicis nekārtību.

”Tavs gods? Es nākamajā dienā minūtes 15 meklēju eļļu. Visiem cilvēkiem eļļa stāvēja tur, Kristaps ir iegāzis ellē ratā,” pretim cirtīs Elīna.

Aizkadrā Elīna Kristapu nosauks par galīgu idiotu.

Ar ko beigsies abu strīds un vai viens no viņiem sēdīsies uz sliņķa sola, skaties jau šovakar šova ”Lauku sēta” jaunākajā sērijā plkst. 21:10 LNT un TVPlay!

TOP komentāri

 • Fane
 • Marta
  +9 +4 -5

  Marta

  Man Elīna patīk un viņai novēlētu uzvaru , bet visticamāk ,ka viņu izēdīs.
 • Marta
  +3 +3 0

  Marta

  Labāk atdot sunim , nekā izmest . Aitas gaļa pilnīgi noteikti visiem negaršo. Tik daudz ,ka to varēja izdarīt aizkadrā .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl