“Lauku sētā” apvērsums: puišu komandas dalībnieki pārsteidz ar negaidītu rīcību

4 komentāri
“Lauku sētā” apvērsums: puišu komandas dalībnieki pārsteidz ar negaidītu rīcību
Skaties.lv

Ceturtdienas, 26. oktobra, vakarā LNT skatītāju baudījumam tika nodota šova ”Lauku sēta” sestā sērija. Šajā nedēļā, kad TV šovs jau pusē, puišu komandas dalībnieki sarūpēja ne vienu vien pārsteigumu citiem.

Šonedēļ par meiteņu komandas kapteini tika izvēlēta Dace, bet puišu komandas galva bija Normunds, kuru par nederīgu darbu vadītāja amatam atzina gan pats, gan citi šova dalībnieki.

Par nedēļas pavāru tika norīkots Matīss. Šeptēšanos virtuvē puisis nebūt neuzņēma ar sajūsmu. Vēl vairāk – tik satriektu viņu TV šovā vēl nebija redzējusi viņa palīdze Elīna.

Kad abi ķērās pie gatavošanas, pārdzīvojumiem vairs nebija vietas. Turklāt maltīte tika pasniegta ar izdomu un oriģinalitāti – kādas pusdienas tika servētas pa pāriem – gluži kā randiņa gaisotnē.

Kā pirmie uz ”randiņu” devās Intars un Dace. Viņiem sekoja Kristaps un Inese, bet pēdējie bija Normunds un Laura.

Taču par draiski pikantiem mirkļiem parūpējās visi šova dalībnieki kopā, metoties tradicionālajā ”Lauku sētas” pliko skrējienā, kurā kopsummā uzvaru guva puišu komanda.

Galvenā tēma darba druvā saistījās ar aitām – komandām aitu ganāmpulks bija jāsadzen kūtī, aitas nājocērp, vilnas jāizmazgā un divi lopiņi jānokauj.

Visgrūtākā, protams, bija autu kaušana, ko meiteņu vietā paveica Kristaps, kurš dzīvē ir mednieks.

Kristaps tika pie nedēļas čaklīša goda. Bet visa puišu komanda saņēmu īpašu masāžu no meitenēm.

Foto: Skaties.lv

Taču sieviešu komandā vienai no dalībniecēm sāka zust spēki. Laura lika saprast, ka viņas cīņas spars ir uz izsīkuma robežas. ”Ļoti gribas padoties,” meitene neslēpa. Meitenes neomu bija pamanījuši arī citi ”Lauku spēles” dalībnieki.

Arī saimniece lēma, ka par nedēļas sliņķi pasludināma tieši Laura.

Savukārt iekšējais balsojums piedzīvoja īstas intrigas. Notiekošo Elīna raksturoja kā pēdējā brīža apvērsumu. Tā autors bija Matīss. Puisis bija mēģinājis ietekmēt balsojuma rezultātu, Elīnas rokās nododot zīmīti, kurā viņš mēģina sievieti pierunāt Normundu, Lauru un vēl kādu atteikties balsot par Elīnu.

Šis izrādījās viltīgs gājiens. Jo iekšējā balsojumā tieši Elīna saņēma četras puišu komandas balsis pret viņas dalību spēlē. Savukārt meitenes vienbalsīgi lēma, ka spēle jāpamet Intaram.

Par to, kuram jāsēžas blakus Laurai, abi mērojās spēkiem pupiņu šķirošanā. Šajā raundā zaudēja Elīna. Bet, spēkojoties ar Lauru, Elīna savu vietu spēlē saglabāja.

Lauras došanos mājās ar īpašu prieku uzņēma Normunds, kurš visu šova laiku meitene “cirta kanti” un vēl nesen izteica bildinājumu.

”Tas murgs ir beidzies,” sajūsmu, ka Lauras laiks ”Lauku sētā” beidzies, neslēpa Normunds.

Ko palicējiem aizkadrā grib pateikt Laura? Skaties ”Ķēķa runas”!

Video: “Lauku sētas” sestā sērija

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl