”Lauku sētā” aizvadīta kašķu pilna nedēļa; aizkulišu FOTO

6 komentāri
”Lauku sētā” aizvadīta kašķu pilna nedēļa; aizkulišu FOTO
Skaties.lv

Ceturtdienas, 12. oktobra, vakarā tautu priecēja jaunā ”Lauku sētas” sērija. Ceturtajā nedēļā ”Mežkalpos” sākušās iekšējās nesaskaņas, kas rezultējās ar Egīla izbalsošanu.

Sērija sākās ar darbiem – saimniece lika visu pie konservēšanas. Stiflers uzreiz atzinās, ka no konservēšanas neko nesaprot un arī Matīss atzinās – ēdienu parasti gatavo sievietes. Puiši neslēpa – šī esot ”visgaļimākā” diena ”Lauku sētā” – viņiem nav ne jausmas, kas jādara.

Uzspēlē lauku gudrību spēli un laimē 100 eiro vērtu balvu TE!

Intaram sākās konflikts ar Evu, un meitenes nosprieda – gan jau izbalsotā Vita sakūdījusi. Intars paziņoja, ka viņam ”piegriezusies” Evas ņemšanās, un kādam jāaizver viņai muti.

Šova vadītāja Jāņa Rāznas klātbūtnē sākās kārtīga plūkšanās par zirnekļu tīkliem, kas aizgāja augstos toņos.
Intars Evai pārmeta valdonīgumu, par ko Eva pamatīgi sacepās, un sāka lamāties.

Arī pārējie puiši sprieda – Eva aizgājusi par tālu, un drīz viss nāks viņai atpakaļ. Meitenei esot jāpiedomā pie savas vārdu kultūras.

Iezīmējās visai pamatīgs konflikts starp dāmu un vīru komandu. Taču Evas valdonība sāka nepatikt arī komandas biedrenēm.

Kompānija ļāvās āra vannas priekiem, taču to laikā iezīmējās kāds konflikts.

Saimniece ne pa jokam sadusmojās, kad Egīls izdomāja sabojāt kolēģiem siltās vannas priekus, aplejot ar aukstu ūdeni.

Sarmīte piedraudēja puisim naktī guļot pašam uzgāzt aukstu ūdeni, taču draudus realizēja jau uzreiz.

Izskanēja vārds ”mīzelis”, kas dikti saniknoja Egīlu, un puisis paziņoja, ka ir gatavs doties mājās.

Tika kaltas stratēģijas, ko izbalsot.

Saimniece izvērtēja marinējumus, un puišu komandas veikums tika atzīts par labu, lai arī zēni paši atzinās, ka iepriekš neko nav marinējuši.

Sieviešu komandā bija pavāre, tāpēc dāmas cēla galdā īpašu marinējumu sortimentu. Līdz ar to dāmas tika pie uzvaras uzdevumā.

Par nedēļas čaklāko tika atzīta Eva. Savukārt sliņķa negodā krita Egīls. Iekšējā balsojumā vienādu balsu skaitu guva Intars un Inese, bet pupiņu šķirošanā zaudēja Inese.

No šova tika izbalsots Egīls. Puisis par to nemaz nedusmojās, taču traci sarīkoja Inese, uzzinot, ka pret viņu balsojis simpatizējošais puisis.

Gribi vēl? Noskaties ekskluzīvās ķēķa runas te!

Noskaties pats!