”Latvijas vīriešus interesē tikai sekss un kotletes.” Eglītes pieredze iepazīstoties

Satriecošā Līga Eglīte no ”Lauku sētas” ir izbalsota, taču ir sākusies pieteikšanās šovam ”Piecērt Eglītei!”, kura ietvaros brīviem zēniem ir iespējas aiziet uz glauniem randiņiem ar daiļavu. Kā sarunā ar Skaties.lv neslēpj Eglīte, viņa pēc filmēšanās ir aizgājusi uz dažiem randiņiem un tajos redzētais meiteni šokē – Latvijas brīvos vīriešus interesējot vien sekss un ēdiens.

Atpakaļ uz rakstu

58 komentāri

 • Beatrise Rozenberga

  Beatrise Rozenberga

  sen atpakaļ kad man bija aktuāla iepazīšanās. Es biju populārā bezmaksas iepazīšanās portālā. Mana pieredze - tur nav normālu vīriešu. tikai precētie, seksa , izklaižu meklētāji. Pie tam īpaši 40+ vecuma grupā. sapratu ka ja grib iepazīties ar normālu vīrieti ģimenes veidošanai tad ne caur iepazīšanās portālu. Meitenes čalojot atklāja ka visos portālos vieni un tie paši vīrieši tikai ar citiem nikiem , vecumiem u.t.t. meliem !
  Pieļauju , ka ir pa kādam labam vīrietim , bet tie ir lielā mazākumā.
 • Beatrise Rozenberga

  Beatrise Rozenberga

  kādā vidē uzturies tādu vīrieti dabūsi. ja esi starp vīriešiem ar zemu izglītības, kultūras , intelekta līmeni ...tad arī būs tāda pieredze kā šai meitenei. viņus interesē tikai seks un paēst. primitīvi. Ja Līga vēlas normālu vīrieti tad jāmaina vide un pašai iespējams ir jāmainās.
 • Kārtējais Runātājs

  Kārtējais Runātājs

  Zinu šo sievieti no sociālajiem tīkliem, ne no šoviem. Es it kā esmu tas tips, kuru viņa it kā meklē, bet ir viena nianse. Tāds tips meklē citādākas meitenes. Meitenes, kas būtu aplidošanas vērtas. Vīrieša instinkti ir vienkārši - viņš nevēlas to, ko gandrīz visi jau ir redzējuši. Un, ja vēlas, tad ne vairāk, kā vienas nakts vai īsa perioda attiecībām, bet ne tāpēc, lai veidotu ko nopietnu. 🤷‍♂️
 • Vīrietis

  Vīrietis

  Lielākā problēma viņai ir tā, ka neapzinās to, ka īstam vīrietim viņa nav vajadzīga un nešķiet interesanta un viss, ko viņa publiskajâ telpā pasniedz, vien liek noprast, ka vis labākās sievietes kvalitātes viņai smagi trūkst. Tāda dāma vis ticamāk novecos viena tā arī savu princi baltā zirgā nesagaidījusi. Pirmais būs pastnieks uz balta divriteņa ar viņas pirmo pensiju, bet varbūt pie 40 nāks pie prāta un pievienosies plašajam ,,40 plus gadnieku meklētāju pulciņam''.
 • Mamma

  Mamma

  Eglīte nemaz muļķe un viņai ir absolūta taisnība! Komentāros var uzskatāmi redzēt, kādai kategiraijai uzkāpa uz varžacīm 😁
  Slima sabiedrība, bet meitenei nav ne vainas. Ar savu, savdabīgu skatījumu uz lietām un dzīvi, ne katrs to spēj!
 • Mareks Burkovskis

  Mareks Burkovskis

  Nuu cmmon, meičai no cūku aizgalda, pat pa daudz ir ka vispar kads vinai uzmanibu pievers.
 • Aivis Lavrovs
 • Dzintars Raidres

  Dzintars Raidres

  Un tipa sievietem visam intrese kas cits +plus nauda laikam vel
  • Iveta Sirmā

   Iveta Sirmā

   Tagad esmu ome,bet ne visām,arī man,nekad nav interesējusi vīrieša nauda,bauda,tas jā.................
  • Dzintars Raidres

   Dzintars Raidres

   Iveta Sirmā tur ta lieta kad te kads raksta musdienas viriešus ,visi nav vienadi tapat ka sievietes
 • Edgars Nav
 • S

  S

  Laikam jau sava taisniba ir, bet kā ar "meitenēm"? Kas ganās pa tītaru aploku, diez vai gulbi vai ērgli atradīs.
  • Beatrise Rozenberga

   Beatrise Rozenberga

   Precīzi ! Gluži manas domas- maini vidi, sabiedrību kurā uzturies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!