”Latvijas vīriešus interesē tikai sekss un kotletes.” Eglītes pieredze iepazīstoties

59 komentāri
”Latvijas vīriešus interesē tikai sekss un kotletes.” Eglītes pieredze iepazīstoties
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Satriecošā Līga Eglīte no ”Lauku sētas” ir izbalsota, taču ir sākusies pieteikšanās šovam ”Piecērt Eglītei!”, kura ietvaros brīviem zēniem ir iespējas aiziet uz glauniem randiņiem ar daiļavu. Kā sarunā ar Skaties.lv neslēpj Eglīte, viņa pēc filmēšanās ir aizgājusi uz dažiem randiņiem un tajos redzētais meiteni šokē – Latvijas brīvos vīriešus interesējot vien sekss un ēdiens.

Eglīte no ”Lauku sētas” atgriezās kā brīva meitene, un neslēpj – spēlē nav bijis viņas cienīgu vīriešu. Kāpēc? Lasi TE!

‘’Mums ar šova puišiem bija samērā neitrālas attiecības, es ar nevienu nebiju pāris,” tā Eglīte.

Atgriezusies no spēles ikdienas dzīvē, Eglīte uzreiz nerāvusies ballēties un svinēt vasaru. ‘’Pirmajā vakarā vēlējos vienkārši mazliet padzert vīnu un atpūsties.

Eglītes erotiskos foto baudi TE!

Pēc šova bija sajūta kā pēc tāda intensīva atvaļinājuma. Pirmkārt jau šovs bija prasījis daudz spēka gan fiziski, gan psiholoģiski.

Likās, ka visu redzu jaunām acīm, vajadzēja divas nedēļas, lai visu atkal uztvertu normāli un justos labi,” tā jaunā zvaigzne.

Atpūtusies pēc filmēšanās, viņa izlēmusi aiziet uz dažiem randiņiem ar daudzajiem pielūdzējiem. To Eglītei netrūka jau pirms parādīšanās ”Lauku sētā”.

‘’Es neesmu nevienā iepazīšanās aplikācijā, pārsvarā puiši mani kaut kā citādāk atrod. Īpaši neesmu orientējusies uz to, ka man kādu vajag atrast,” skaidro Eglīte.

Izskatīgā Eglīte, redzot, cik daudz vēstuļu sanācis sociālajos tīklos pa filmēšanās laiku, sapratusi, ka viņai būtu visas iespējas kaut tūlīt atrast dzīvesbiedru – brīvu vīriešu Latvijā ir vairāk kā saprašanas. Taču, aizejot uz pāris randiņiem, viņa sapratusi, ka ir kāda pamatīga problēma.

‘’Vīriešiem Latvijā ir diezgan īpatnējas manieres tajā, kā viņi mēdz iepazīties. Mums ir diezgan savdabīga aplidošanas kultūra.

Vīrieši ir ļoti dažādi, bet diemžēl reti gadās novērot, ka kāds latviešu vīrietis aplidotu sievieti ar ziediem, konfektēm, iepriecinātu.

Pie mums viss notiek kā pie zemniekiem. Man ir radies priekšstats, ka pārsvarā pie mums lielākā daļa attiecību sākas ar gultu un ar kotletēm. Nesaku, ka visas, bet lielākā daļa.

Principā Latvijā attiecības sākas uzreiz ar kopdzīvi un sadzīvi. Latvijas vīriešus interesē tikai sekss un kotletes. Man tas nav interesanti,’’ skarbu niansi iezīmē Eglīte.

Mēģinot beidzot atrast labu vīrieti, viņa izmēģinājusi vēl vienu iespēju – pēc ”Lauku sētas” Eglīte pieteikusies krievu šovam ‘’Dom 2’’. Taču viņa sapratusi, ka tas nebūs tas, ko vēlas.

‘’Man bija interesanti redzēt, kā tas pie viņiem notiek, kāda ir atlase. Tikt šovā nebija mana prioritāte. Es nesajutu stipru impulsu uz turieni tiekties,’’ neslēpj Eglīte.

Nu viņa visas cerības liek uz ”Piecērt Eglītei!”. Pielūdzējus, kuri joprojām uzrunā sociālajos tīklos, Eglīte sūta pieteikties projektam – lai šovs pārbauda, vai labi kandidāti. Un Eglīti nebaida, ka kādam šis skaudīs!

‘’Jā, es rēķinos ar popularitāti, domāju, ka tas būs interesanti.

Jau pirms šova zināms daudzums cilvēku mani atpazina, jo rakstu savas publikācijas, lieku sociālajos tīklos fotogrāfijas. Esmu gatava vēl plašākai atpazīstamībai,” paziņo daiļava.