Latvijas Stiflers pārbiedē fanus

5 komentāri
Latvijas Stiflers pārbiedē fanus
Privātais arhīvs/f64

Jau labu laiku kā ūdenī iekritis ir ”Lauku sētas” varonis Normunds Sakovičs jeb Latvijas Stiflers. Solījis palikt pašmāju šovbiznesā, viņš pēc spēles noslēguma gluži vai izkūpēja, lai kādā marta rītā atgrieztos ar pompu.

Pēc ”Lauku sētas” noslēguma Stiflers Skaties.lv pauda sajūsmu par to, ka ieguvis tik daudzus fanu un interesējās, kā šo popularitātes līmeni noturēt.

”Daudz man to fanu ir! Šad tad ieeju ”Facebook” ”līvā” ar kādu video, un man raksta: ”Hei, ”Lauku sētas” uzvarētājs ”līvā”!”!” līksmo Stiflers, atceroties, ka īpaši jauki sajuties brīdī, kad viņa video skatījumu skaits sasniedzis 72 cilvēkus.

Stiflers solīja fanus lutināt ar jauniem piedzīvojumiem, taču pēc šova noslēguma diemžēl pazuda.

Vairāku mēnešu garumā Skaties.lv saņēma jautājumus no faniem, kas tad noticis ar puisi un neveiksmīgi centās sazvanīt ”Lauku sētas” jautrīti. Sākās baumas par to, ka Stiflers pametis Latviju, lai dotos peļņā uz ārzemēm.

25. marta rītā Stiflera fanus un sekotājus gaidīja reizē patīkams un biedējošs pārsteigums. Neko sīkāk nepaskaidrojot, Stiflers ievietojis sociālajos tīklos foto, kur viņa galvas vietā redzams vilka ģīmis.

Nekādu norāžu par to, kur un kāpēc uzņemts attēls, nav taču Stiflera fani var gavilēt. Lai kur viņš atrastos, ”Lauku sētas” jautrītis ir sveiks un vesels un – pats galvenais – joprojām humora pārpilns.

5 komentāri