Latvijas Stifleram neiet – puisis izšķīries no mīļotās

10 komentāri
Latvijas Stifleram neiet – puisis izšķīries no mīļotās
Latvijas Stiflers patiešām skumjš (Privātais arhīvs)

Nedēļas sākumā ”Lauku sētas” fani varēja uzgavilēt – nokārtojusies šova dalībnieka Normunda Sakoviča privātā dzīve. Tomēr tagad kļuvis zināms, ka attiecībām, kas sākušās tik cerīgi, nav bijis lemts turpināties. Turklāt šonedēļ Normunds bija viens no diviem dalībniekiem, kura gaitas ”Lauku sētā” noslēdzās.

Kā portālam Skaties.lv uzsver aizkrauklietis Normunds Sakovičs, kurš fenomenālās līdzības ar filmas ”Amerikāņu pīrāgs” zvaigzni dēļ iesaukts par Latvijas Stifleru, šobrīd jūtas patiesi skumjš un apbēdināts, jo attiecības, kas ar meiteni sākušās patiešām daudzsološi, nu ir galā.

Ar Ilzi Normunds iepazinies pirms vairāk nekā divām nedēļām, kad meitene viņu noskatījusi TV ekrānā.

”Es iepazinos ar meiteni, runājām, bija jautri. Kopā dzīvot vēl nebijām sākuši, it kā bija doma, ka meklējam ligzdiņu, kur palikt, bet tā arī nesanāca,” portālam Skaties.lv ar sāpošu sirdi atzīst Normunds.

Viņš meitenē bijis patiešām ieķēries. ”Pat ļoti. Kad izšķīrāmies, raudāju, un man bija skumji – dienu un nakti, īpaši vakaros, kad ir klusums. Pamazītēm jau nomierinos.

Ceru, ka atradīšu labu, jautru meiteni – tādu kā bija Ilze,” klāsta ”Lauku sētas” dalībnieks.

Viņu īpaši sāpina fakts, ka meitene aizgājusi, neko nepaskaidrojot, un tagad izvairās no jebkādiem kontaktiem.

”Ilze mani nobloķēja ”WhatsApp” un arī ”Facebook”,” skumji teic Normunds. Arī uz telefonzvaniem neatbild un pati nedod nekādu ziņu, kaut bija solījusi.

Lai arī puiša sirds tagad ir salauzta, viņš ir cerību pilns atrast savu īsto un vienīgo: ”Es vēl meklēšu savu otru pusīti. Pašlaik esmu brīvs un vientuļš.

Es ceru, ka mani sapratīs. Mīļās sievietes, rakstiet man un meklējiet mani! Es jūs gaidīšu.”

Atgādinām, ka šī nav vienīgā liga, kas šonedēļ skārusi Normundu. šovā ”Lauku sēta” ceturtdienas, 2. novembra, vakarā tika piedzīvota sezonas smagākā izbalsošana, kuras rezultātā spēli asarām acīs pameta Normunds un Inese Dravoļina.

10 komentāri