3 komentāri
Latvijas slavenākajai Violetai šodien jubileja. Košākie FOTO no skaistules dzīves
Foto no Violetas privātā arhīva

Šodien, 19. martā, dzimšanas dienu svin skatītāju mīlētā TV šovu veterāne Violeta Stepanova. Viņai šodien aprit 24. Sirsnīgi apsveicam!

“Pagaidām esmu pie stilista, veidoju savu imidžu…” priecīgi no Dānijas ziņo latvju skaistule. “Pēc trīs stundām nāks ciemiņi, bet ēdiens nav pagatavots…” gatava improvizēt ir jubilāre.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizkraukles daiļavas Violetas bravūrīgie iznācieni un lielā, bet nereti nepieklājīgi atklātā mute piesaistījuši un īpaši sildījuši TV šovu skatītāju sirdis, kas viņai ļāva saņemt Skaties.lv TV balvu ”Ekrāna mīlulis 2016” nominācijā ”Gada cepiens”. Šajā nominācijā viņa bija pārliecinoša līdere.

Violeta savulaik startējusi šovā ”Cīnītājs”, vēlāk sevi spilgti parādījusi LNT šovā ”Precamies?!?”. Piedalījusies arī šovā ”TV zvaigzne”, bet savu zvaigžņu stundu skaistule piedzīvoja LNT šovā ”Lauku sēta”.

Tāpat bez ļaužu uzmanības nav palikuši Violetas privātās dzīves notikumi. Pagājušajā vasarā skaistule ar metinātājas diploma kabatā absolvēja Aizkraukles profesionālo vidusskolu. Vēlāk viņa solīja šīs profesijas vārdam izskanēt skaļi jo skaļi. Kad izrādījies, ka lielais troksnis radīts ar lamuvārdu virkni, vairāki profesijas pārstāvji vērsās pie Skaties.lv.

Pagājušajā rudenī skaistule tika ierauta kautiņa savā dzimtajā pilsētā.

Vēlāk Violeta pameta Latviju, bet jau šā gada sākumā, sapratusi, ka dzīve Dānijā nav nekāda medusmaize, paziņoja, ka atgriezīsies dzimtenē. Iespējams, tas varētu notikt jau šovasar.

Violeta sev nospraudusi mērķi Dānijā izmācīties frizierkursos un sapelnīt naudu, lai pēc tam atgrieztos Latvijā un atvērtu savu salonu.

Portāls Skaties.lv Aizkraukles draiskulei dzimšanas dienā novēl dzīvesprieku un sapņu piepildījumu!

Foto: skaistā Violeta

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl