28 komentāri

Lauku sētas seksīgā Violeta Stepanova spēlē iesoļoja kā diplomēta metinātāja, uzsverot, ka liks šīs profesijas vārdam izskanēt skaļi jo skaļi. Kad izrādījies, ka lielais troksnis radīts ar lamuvārdu virkni, vairāki profesijas pārstāvji vērsušies pie Skaties.lv, lai aizstāvētu profesiju.

Violeta parūpējusies par līdz šim skaļāko skandālu Lauku sētā, kāda strīda laikā kameras priekšā noberot īpaši iespaidīgu rupjo vārdu virkni.

Pēc šīs meičas iznešanās Skaties.lv uzrunājuši vairāki ar metinātājiem saistīti lasītāji, aicinot turpmāk Violetas vārdu nesaistīt ar šo profesiju. Viņi atklāj – šajā arodā strādā cienījami ļaudis, kuriem šāda veida lamu vārdi noteikti nav ikdiena.

“Esmu metinātājs, bet nekad mūžā neesmu lamājies tā kā šī te svilpaste. Tas ir apkaunojošs salīdzinājums,” Skaties.lv raksta Agris Metinātājs, aicinot nekad vairs nesaistīt Violetas vārdu ar viņa aroda brāļiem.

FOTO: Violeta metina

Līdzīgu viedokli izteikusi arī lasītāja vārdā Liega. “Man pazīstami daudzi metinātāji, bet nekad neesmu viņus dzirdējusi lamājamies. Žēl, ka kaut kāda nepareizā meiča tiek salīdzināta ar godājamas profesijas pārstāvjiem,” dusmojas lasītāja.

Vēl kāds lasītājs uzsver, ka ne tikai metinātājus Violeta apkauno. “Pat vecis no pievārtes tā nemāk lamāties,” spriež lasītājs.

Violetas dusmām un lamuvārdu virknei pieņemoties spēkā, Skaties.lv uzrunājis arī Pēteris. “Lūdzu nepopularizējiet viņu vairs kā metinātāju profesijas pārstāvi,” aicina kungs.

VIDEO: Violeta lamājas

TOP komentāri

 • Proff

  Proff

  Shi te " ipashi" gudrā izcēlās arī skolas laikā .. piedzērusies vienmēr kojās.. un par bij spējīga piemīzt koju gaiteni... !! Fuj
 • gunča
  +7 +7 0

  gunča

  Tagad vislabākais darba apģērbs metinātājiem ir zeķubikses un augstpapēdenes
 • Gusts

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl