Latvijas geji uzgavilē ”Lauku sētas” Gustavam; puisis atklāj savu orientāciju

Pēc epizodes, kurā ‘’Lauku sētas’’ dalībnieks Gustavs pirtī izmasē puišu darbā nogurušo dibenu muskuļus, puiša sociālie tīkli eksplodējuši no geju vēstulēm. Pāris dienu laikā puisis saņēmis piedāvājumus ļauties vīrišķās mīlestības valdzinājumam kā no nepilngadīgiem zēniem, tā cukura tētuku vēstules. Puisis ar Skaties.lv starpniecību vēlas viest skaidrību šajā sakarā un apstādināt gejisko uzmanības apliecinājumu lavīnu.

Atpakaļ uz rakstu

36 komentāri

 • Mamma

  Mamma

  Un Tu tagad esi laimīgs!! Muļķa puišelis!!! Visu tālāko dzīvi sev sabojāja!! Ko tad no lauķa var gribēt?! Viņam šķita, ka tas ir "moderni", bet izrādījās debīli! Muļķis ir un paliek muļķis, lai arī tīri simpātisks pēc skata.
 • mazā.
 • pfff
 • Kate Kode

  Kate Kode

  A pričjom te geji? Tāpat kā ar to vīrusu - galvenais uzlikt mānīgu virsrakstu. Ne jau geji redz perversijas, bet tas, kurš iekrīt uz virsrakstu un cer palūrēt uz gejiem sejās, kaut kādas savas perversijas pēc. Pilnīgi ticams, ka tam nabaga džekam pēc parastas muskuļu masēšanas raidījuma veidotāji pačukstēja austiņā, ko un kā pēc tam runāt.
 • ??

  ??

  Normālam cilvēkam uzreiz bija skaidrs, ka tajā pirtī notiek puišu ākstīšanās, tikai paši samaitātie geji par to var gavilēt kā par zīmi, ka kaut kas nav kārtībā ar puisi. Tagad mēs varam gavilēt - ar visiem Lauku sētā viss kārtībā!
 • rulls
 • Papandopulos
 • Aigars Kļavs

  Aigars Kļavs

  Ne filmētaji, ne dalībnieki neuzskatīja, ka šo māžošanos uzskatīs par tādu tabū, kas saistīts ar minoritātēm. To visu radīja tie komentētāji, kas zem slēptiem vārdiem rakstīja, jo viņiem pašiem samaitāta domāšana.
  Atslābstiet, jo šajā šovā jums netiks dota iespēja redzēt zilos; tad labāk uzreiz meklējiet citus saitus un apmieriniet savas slimās tieksmes un rakstiet komentārus tur. Vienkārši tik šauras jums tās pierītes atbilst viduslaiku domāšanai 🤦‍♂️
  • andis

   andis

   Neviens no organizatoriem neko nezin. Vai arī nezinās kāpēc tas meiču bars nākošajā raidījumā uzradās? Sākums bija zilie, tad krūšturi, nesaskaņoti nevienlīdzīgi uzdevumi un tagad redz - nez no kuries katram pa meičai. Nu drit vai micīt, kā tā tauta bojā apzinīgo organizatoru darbu... :)
 • andis

  andis

  Vēl tikai palaižot, ka šogad Lauku sētā būs tikai puiši, paši organizatori reklāmā arī pielika un to varēja lasīt par dalībnieku seksuālajām orientācijām. Nu te arī viss šā gada šovā ir skaidrs. Kurš pietaisīs vislielākos prikolus, dabūs arī to jumtu. Sākums - dalībnieku seksuālā orientācija. Un kas notiks nākošajās sērijās, mēs vēl nezinām.
 • Evalds Malahovskis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!