Latvijas geji uzgavilē ”Lauku sētas” Gustavam; puisis atklāj savu orientāciju

33 komentāri
Latvijas geji uzgavilē ”Lauku sētas” Gustavam; puisis atklāj savu orientāciju
PUBLICITĀTES FOTO

Pēc epizodes, kurā ‘’Lauku sētas’’ dalībnieks Gustavs pirtī izmasē puišu darbā nogurušo dibenu muskuļus, puiša sociālie tīkli eksplodējuši no geju vēstulēm. Pāris dienu laikā puisis saņēmis piedāvājumus ļauties vīrišķās mīlestības valdzinājumam kā no nepilngadīgiem zēniem, tā cukura tētuku vēstules. Puisis ar Skaties.lv starpniecību vēlas viest skaidrību šajā sakarā un apstādināt gejisko uzmanības apliecinājumu lavīnu.

‘’Pēc ‘’Lauku sētas’’ sērijas, kurā es čamdīju puišu dupšus, sociālajos tīklos esmu saņēmis kaudzēm vēstuļu no vīriešiem, kuri interesējas, vai man patīk puiši un vēlas iepazīties,’’ sarunā ar Skaties.lv atklāj Gustavs.

Noskaties divdomīgo video TE!

Puisis saprot, ka, pats negribot, kļuvis par geju pielūgsmes objektu un vēlas šai jezgai saudzīgi pielikt punktu, nevienu neaizvainojot.

‘’Vēlos paziņot, ka ar manu orientāciju viss ir kārtībā. Man ir meitene, kuru es mīlu, un starp mums viss ir kārtībā. Diemžēl vai par laimi, puiši mani neinteresē,’’ smejoties skaidro Gustavs.

Puisim gan neesot nekādu aizspriedumu pret seksuālajām minoritātēm, taču dažus piedāvājumus saņemot, kļūst neomulīgi.

Skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!

Daļa rakstītāju ir kungi gados, kuri sākotnēji paslavē Gustavu ‘’Lauku sētas’’ sakarā. Puisis faniem parasti pieklājīgi atbild, taču, nepārkāpjot robežas.

‘’Ja man vīrietis pēc 40 sāk rakstīt, kāds es esmu smuks puisis un liek nojaust, ka vēlas man ‘’piecirst’’, es sarunu beidzu. Taču vistrakākais bija gadījums, kad man sāka rakstīt kāds nepilngadīgais.

Puisis sākumā uzrakstīja man vēstuli, ka esmu viņa favorīts šovā, novēlēja man iekļūt finālā. Pateicu paldies – man nav nekas pret pozitīvām fanu vēstulēm, uz tām cenšos atbildēt.

Taču tad puisis sāka uzdot privātus jautājumus, interesēties, vai man patīk puiši un pastāstīja, ka viņš ir gejs. Paskatījos viņa ‘’Facebook’’ profilu un sapratu, ka zēnam ir 15 gadu.

Uzskatīju par savu pienākumu ‘’Facebook’’ atrast viņa mammu un uzrakstīt viņai pieklājīgu vēstuli, norādot, lai vairāk pavēro savu dēlu,’’ stāsta Gustavs.

Visādi citādi Gustavam esot prieks sociālajos tīklos saņemt sirsnīgas vēstules no ‘’Lauku sētas’’ faniem un fanēm, kuri par viņu tur īkšķus šovā un nelolo seksuālus nolūkus.

‘’Jā, raksta daudzas meitenes, bet mana meitene nav greizsirdīga, jo manām fanēm lielākoties ir 15 gadu,’’ sirsnīgi nosmejas Gustavs. Viņš uz vēstulītēm atbildot, taču, ievērojot privātuma robežas.

Brīdī, kad sāka rādīt ‘’Lauku sētu’’, Gustavs bija uz laiku izbraucis no Latvijas un nupat ir atgriezies. Kā smejas puisis, viņš ar interesi gaida, kā izpaudīsies tā sauktā ‘’popularitāte’’, kad ‘’Lauku sētas’’ dalībniekus atpazīst veikalos un uz ielas.

Viņš uz jezgu ap šovu skatās pozitīvi un ar prieku aprunāsies ar faniem kā ielās, tā sociālajos tīklos. Taču gejus Gustavs lūdz viņu netraucēt. Dupšu čamdīšana spēles ietvaros bijis čomisks jociņš, un nekādas seksuālas darbības ar vīriešiem Gustavu absolūti neinteresē.

‘’Ļoti priecāšos, ja geji man liks mieru,’’ tā Gustavs.