9 komentāri
Sabiedrība metas aizstāvēt nežēlastībā kritušo Vitu
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Pēc skaļā skandāla, kurā ”Lauku sētas” zvaigzne Vita Taube tiek vainota par bērnudārza mazuļu un viņu vecāku apkrāpšanu Ziemassvētkos, Vita bija mazliet nobažījusies, ka nu sāksies masveida personiskie uzbrukumi viņai. Nu meitene ir pārsteigta, jo negāciju vietā saņēmusi sabiedrības atbalstu.

Par skandālu bērnudārzā lasi TE!

Kā sarunā ar Skaties.lv pēc jandāliņa bērnudārza eglītes sakarā neslēpa Vita, viņa gatava uz pret sevi vērstiem negāciju plūdiem, jo ”reālos vainīgos neviens nemeklē. ”Raganu medības’’ viduslaiku stilā vienmēr ir bijis vieglākais ceļš”.

Liels bijis Vitas pārsteigums, kad gaidītā tautas naida vietā viņa saņēmusi uzmundrinājumus un atbalsta vārdus, kā arī desmitiem aicinājumu draudzēties sociālajos tīklos.

”Viss, kas mūs nenogalina, padara stiprākus!”,  ”Lai izdodas, Vita, atrast taisnību. Izturību!”, ”Lai jums pietiek spēka un veselības izstrēbt visu šo putru!”, ”No paša sākta gala jutu, ka kaut kas stāstā par slikto īpašnieci nav tiesa.”, ”Lai Jums veicas lietas atrisināšanā, neņemiet dikti pie sirds sliktos cilvēku komentārus. Tādus raksta cilvēki kam pašiem dzīvē kaut kas nav kārtībā! Lielu izturību Jums!” – šādi un desmitiem citi līdzīgi atbalstoši publiski komentāri sakrituši Vitas un viņas studijas profilā drīz pēc skandāla.

”Tie ir manie reālie klienti, nevis random svešinieki,” prieku par atbalstu pauž Vita. Viņa saka paldies visiem, kuri ar labu vārdu palīdz šajā grūtajā cīņā. Protams, netrūkst arī nelabvēļu.

”Citi man atkal raksta, ka visiem šiem klientiem esmu samaksājusi, lai raksta ko labu. Cilvēku ļaunums ir apbrīnojams. Toties pieteikušies jauni klienti un daudz jaunu aicinājumu draudzēties. Daudzi zvana par rezervācijām.

Šis baigais kontrasts ir tik mulsinošs. Tādai raganai kā es veidojas fanu pulciņš. Kuri nav viduslaiku kretīni,” pateicības un iedvesmas jauniem darbiem pilna ir Vita.

Meitene ir iedvesmas pilna turpināt darboties, lai parādītu nelabvēļiem, ka viņu nesalauzt. Jau drīzumā Vita cer realizēt jaunas ieceres, un faniem atliek cerēt, lai viss izdodas un nekādas skaudības ēnas neaizēno Vitas plānus!

 

 

TOP komentāri

 • ??
  +32 +29 -3

  ??

  Visur es es un man man!Kur paliek atvainošanās ģimenei un cilvēkiem,kuri viņai uzticējās vai palīdzēja?
 • Bambuks
  +20 +16 -4

  Bambuks

  Viens nekaunigs egoistisks babietis. Atdod naudu par pacinam berniem aferiste. Muzam apkrapta. Savam vecumam izliekas ja ir izdevigi par naivu aitinu kuru ntas reizes apkrapj. Liekas ka ar diagnozi.
 • Komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl