Laipni lūgti ”Lauku sētā”! Ekskluzīvs ieskats jaunās sezonas saimniecībā

13 komentāri
Laipni lūgti ”Lauku sētā”! Ekskluzīvs ieskats jaunās sezonas saimniecībā
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Jau ceturtdien, 21. septembrī, tiks dots starts jaunajām ”Lauku sētas” kaislībām. Skaties.lv piedāvā jau tagad ieskatīties Ropažu puses ”Mežkalpos”, kur šogad notiks šova kaislības šova vadītāja Jāņa Rāznas un ugunīgās saimnieces Sarmītes vadībā.

Šajā sezonā visi darbi un notikumi risināsies ”Mežkalpu” sētā Ropažu pusē, kur saimnieko enerģijas un pozitīvisma pilnā Oleksānu ģimene.

”Savu sētu pieteicām šovam, jo, kā jau kārtīgos laukos, darbs dzen darbu, bet strādīgus palīgus atrast nemaz neveicas tik viegli. Beidzot būs iespēja apdarīt ikdienas steigā atliktos darbus un, ja viss veiksies, kā iecerēts, varēs arī uz kādu brīdi doties ilgi gaidītā atpūtā ārpus mājām,” stāsta saimniece Sarmīte.

VIŅA IESOĻOS SAIMNIECĪBĀ PLATFORMENĒS! PAR SEZONAS DAIĻAVU LASI TE!

Katrā ”Lauku sētas” sezonā saimniecības izvēle sagādā īpašu pārsteigumu – šovmeņi rosījušies gan pa šmucīgi mākslinieciskiem nostūriem, gan cēlušies pirms gaiļiem un slaukuši gotiņas īstenos laukos, gan kopuši zirdziņus.

Šīs sezonas saimniecība lepojas ar aitiņām un, lai arī tā atrodas salīdzinoši tuvu Rīgai, īstu provinces šarmu. Un, jā, saimniece sola, ka darba nepietrūks nevienā brīdī!

Nenokavē! ”Lauku sētas” kaislības sākas 21. septembrī 21.00 LNT!

13 komentāri