25 komentāri
Laima, Evija vai Sanita? Nobalso, kura būs Lauku sētas dalībniece!
Foto: Reinis Oliņš

Šovs Lauku sēta un Skaties.lv piedāvā Tev unikālu iespēju piedalīties šova dalībnieku atlasē un noteikt, kas dosies uz Lauku sētu. Tas, kas Tev jāizdara – jānobalso par vienu no šova kandidātiem. Turklāt, piedaloties balsojumā, Tev ir iespēja izlozē laimēt absolūti ekskluzīvu, absolūti vienreizēju iespēju pašam doties uz Lauku sētas filmēšanu un redzēt, kā tas viss notiek! Balsojums notiek tikai četras dienas – no 18.-22. jūnijam, tāpēc pasteidzies!

Lauku sētas veidotāji jau ir izvēlējušies deviņus šova dalībniekus, taču kas būs desmitais? To noteiksit Jūs, Skaties.lv lasītāji, balsojumā. Noteikumi pavisam vienkārši – tas kandidāts, kas saņems visvairāk skatītāju balsu, tad arī varēs ar pārējiem doties uz Lauku sētu!

Šoreiz Lauku sētas veidotāji ir nolēmuši, ka balsojumā jāpiedalās trim burvīgām un enerģiskām dāmām. Viņas tad arī būs tās, kas cīnīsies par iespēju mesties piedzīvojumā, ko sauc par Lauku sētu.

Kas jādara Tev?

Rūpīgie iepazīsties ar visu trīs dāmu vizītkartēm un fotogaleriju. Apdomā, kura, Tavuprāt, vairāk atbilst dalībai šovā. Kad lēmums pieņemts, tad nobalso par savu favorīti. Balsojums atrodas šīs lapas lejas daļā.

Lai visām dalībniecēm būtu vienādas iespējas uzvarēt, pirms balsojuma palūgsim Tevi apliecināt savu identitāti. To Tu varēsi izdarīt balsošanas rīkā, noklikšķinot uz Draugiem.lv vai Facebook norādes, kas Tevi automātiski identificēts. Vienkārši!

Tad atrodi balsojumā savu favorīti un nobalso par viņu.

Kandidātes

Kā minēts, balsojumā piedalās trīs brīnišķīgas dāmas – Laima, Evija un Sanita. Ar katru atsevišķi Tu vari iepazīties tālāk.

Foto: Lauku sētas publicitiātes foto

Foto: Lauku sētas publicitiātes foto

Laima

Laima ir 23 gadus veca, un ir no Jaunbērzes, Dobeles novada.

Īsumā pastāstot par sevi, Laima atklāj: ”Nāku no lielas ģimenes, esmu jaunākā no trīs bērniem. Man ir divi vecākie brāļi. Vecāki ir laimīgi precējušies jau vairāk nekā 30 gadus. Ģimene ir mans lielākais dzīves atbalsts un iedvesma/mērķis, pēc kā tiekties, veidojot savu ģimeni.”

Laima sola pārsteigt Lauku sētas dalībniekus un skatītājus ar savu personību un patiesumu.

Vaicāta atklāt savu ”meistarstiķi”, Laima norāda: ”Tāds viens izteikts nav, bet māku un esmu darījusi ļoti daudz, dažādu lietu. Māku šūt, gatavot dažādus ēdienus un daudz nodarbojos ar sportu. Māku labi peldēt. Protu dažādus rokdarbus – adīt, izšūt, tamborēt, veidot ziedu kompozīcijas.”

Laima atzīst, ka šovā vēlas iepazīt sevi un redzēt, kā spēj adaptēties pavisam svešā vidē ar nepazīstamiem cilvēkiem. ”Vēlos gūt emocijas. Nav nozīmes kādas, jo, ja ir emocijas, tas nozīmē, ka dzīvoju,” norāda Laima.

Laima atklāj, ka šova laikā viņai visgrūtāk būs celties agri no rīta.

Savukārt, runājot par sieviešu un vīriešu darba pienākumiem, Laima norāda: ”Sievietes ravē dobes un rūpējas par siltu ēdienu uz ģimenes vakariņu galda. Vīrieši dara smagos darbus – ceļ māju, nes ūdeni, skalda malku utt.”

Evija

Evija ir 28 gadus veca un nāk no Valkas.

Īsumā pastāstot par sevi, Evija atklāj: ”Esmu neparedzams cilvēks. No rīta esmu laimīga, pusdienas laikā – eiforijā, vakarā jau histērijā. Varu būt mīļa kā kaķēns, bet, ja mani nokaitina cilvēku netaisnība, tad neganta kā kaķene. Ja vajadzēs, tad ar zobiem un nagiem cīnīšos par taisnību un aizstāvēšu vājākos, vecākos un nevarīgākos. Esmu tipisks vērsis – spītīga, neatlaidīga un darba spējīga.

Evija sola pārsteigt ar labu humora izjūtu, jautru dabu un ”mutīgumu”J!

Vaicāta atklāt savu ”meistarstiķi”, Evija norāda: ”Neadu, netamborēju un kūkas necepu, bet mans meistarstiķis ir tomātu un garšaugu audzēšana lauku mājā, cilvēku uzklausīšana un iejušanās cita ”ādā”, jo ikdienā strādāju amatierteātrī.

Evija atklāj, ja Lauku sētā vēlas izjust jaunas un nebijušas emocijas, pārbaudīt savu izturību un darba spēju. ”Kā es izdzīvoju kolektīvā un ikdienas kopā būšanā ar citiem cilvēkiem. Un, protams, galveno balvu,” neslēpj Evija.

Viņa atzīst, ka šova laikā viņai visgrūtākais būs projām būšana no ģimenes.

Savukārt, runājot par sieviešu un vīriešu darba pienākumiem, Evija norāda: ””Tipisks” sieviešu darbs ir dārza ravēšana, ”tipisks” vīriešu – malkas skaldīšana, lai gan, ja apstākļi spiež un rokas aug no pareizās vietas – visi var darīt visu.”

Sanita

Sanita ir 32 gadus veca un ir no Valkas.

Īsumā pastāstot par sevi, Sanita atklāj: ”Sirdī lauciniece. Tagad dzīvoju Valkā, privātmājā… ”Kaifoju” no dārza darbiem. Ja varētu, turētu gotiņu, bet tagad rūpējos par diviem kaķiem un suni… un diviem bērniem.”

Sanita sola pārsteigt ar dzīvesprieku, neatlaidību, spītību, pielāgošanos apstākļiem un ar cilvēkmīlestību.

Vaicāta atklāt savu ”meistarstiķi”, Sanita ir lakoniska: ”Esmu profesionāla pavāre. Esmu friziere.”

Sanita atklāj, ka viņai Lauku sētā visgrūtāk būtu vismaz reizi dienā nenomazgāties. Savukārt, runājot par sieviešu un vīriešu darba pienākumiem, Sanita atklāj: ”Darbus nedalu!”

Balsojums ir beidzies!

Paldies balsojuma dalībniecēm un visiem atbalstītājiem. Ir patiess prieks, ka visām trīs dalībniecēm ir liels draugu un atbalstītāju pulks. Turklāt līdz pat pēdējam brīdim jebkura no dalībniecēm varēja uzvarēt – sacensība izrādījās patiesi sīva. Tomēr uzvarētāja ir viena. Kura tā ir – paziņosim pēc Līgo svētkiem, 26. jūnijā!

Paldies visiem!

Foto no atlases

Piedāvājam Tev arī apskatīt fotogaleriju no Lauku sētas atlases kārtas, kur Sanita, Laima un Evija ar citām dāmām kandidēja par iekļūšanu šovā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl