“Lai viņa nemelo!” “Lauku sētas” dalībnieki atklāj savu versiju par Vitas Taubes pavāres prasmēm, uzturoties “Mežkalpos”

34 komentāri
“Lai viņa nemelo!” “Lauku sētas” dalībnieki atklāj savu versiju par Vitas Taubes pavāres prasmēm, uzturoties “Mežkalpos”
SABĪNE ZVIRBULE, SKATIES / PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šonedēļ par skandālu izvērtusies ”Lauku sētas” dalībnieces un uzņēmējas Vitas Taubes uzmirdzēšana zilajos ekrānos. Pēc TV3 šovā ”Vakariņas četratā” piedzīvotās neveiksmes šovu zvaigzne jūtas apmelota šmucībā un nevīžībā.

TV3 vakariņu šovā Vita Taube par gatavotajiem ēdieniem un izklaidu no šova dalībniekiem saņēma līdz šim zemāko vērtējumu. Pēc raidījuma Vita Skaties.lv skaidroja, kādēļ šajā vakarā teju viss nogāja greizi.

Līdzās faktam, ka viņa parādītā sliktākā gaismā, nekā bijis patiesībā, un apvainota cūcībā un netīrībā, ”Lauku sētas” zvaigzni ”aizķēris” arī šefpavāra Raimonda Zommera secinājums, ka Vita ir starp cilvēkiem, ”kuriem nav jābūt virtuvē”.

”Izdarīt šādu vispārinātu secinājumu pēc vienām vakariņām ir pilnīgs idiotisms.

Es ”Lauku sētā” 12 cilvēkiem taisīju ēst, un neviens nesūdzējās, visi teica, ka garšīgi. Haosu virtuvē arī neviens neredzēja. Es visu nedēļu nostrādāju Stiflera vietā, jo izdzinu viņu no virtuves,” to, ka vakariņu šovs nav bijis viņas pirmā pieredze gatavot TV kameru priekšā, klāstīja Vita. Plašāku Vita skaidrojumu lasi šeit!

Kāda kārtība patiesībā valdījusi ”Lauku sētas” dalībnieku virtuvē, Skaties.lv lūdza komentēt spēles dalībniekus. Viņi ir gatavi Vitai oponēt: ”Tas absolūti neatbilst patiesībai, jo ēdieni nebija izcili, to bija par maz. Virtuve bija netīra, tieši tāpat kā šajā raidījumā. Lai Vita nemelo!”

Vita ”Lauku sētā” pavadīja divas nedēļas – gana ilgi, lai klātesošajiem radītu priekšstatu par savām pavāres prasmēm un izpratni par kārtību mājās.

”Mežkalpu” saimniece Sarmīte Kukaine-Oleksāne ir vienisprātis ar šefpavāru Zommeru un šova skatītājiem, ka Vitai nav vietas virtuvē.

”Vitai atkaļ šķiet, ka viņa parādīta negatīvā gaismā. Bet viņa tāda ir. Viņa tiek atspoguļotā tāda, kāda viņa ir. Ja cilvēkam līdz 30 gadiem nav ne mājas, ne vīra, ne bērnu, ne kaut vai automašīnas, ar ko pārvietoties, tad šī sieviete nav nekas – viņa nav vairs dzīvē vērtīga.

Vitai vienmēr ir sajūta, ka visi ir vainīgi un visa pasaule nostājusies pret viņu. Bet paskaties, lūdzu, uz sevi! Es arī vienmēr, ja kaut kas nesanāk, sākumā meklēju cēloņus sevī, tad skatos, kas notiek apkārt. Sākumā neveiksmju cēloņi ir jāmeklē sevī,” tā ”Mežkalpu” Sarmīte.