Komentāri
Kurš uzvarēs ”Lauku sētā”? Veterānes Violetas prognoze
Privātais arhīvs

”Lauku sētas” jaunās sezonas kaislībām jau no pirmās sērijas  seko šī šova visu laiku lielākā zvaigzne – Violeta Stepanova. Viņai jau no pirmās sērijas ir personīgais favorīts, un nu smukā Viva ir pilnībā pārliecināta – viņam garantēta uzvara.

”Redzot, kas palikuši šovā, ir tikai divi varianti, kas var uzvarēt – Kristaps un Elīna. Mana sirds saka, ka uzvara tiks Kristapam,” Skaties.lv no Dānijas ziņo Violeta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā atklāj šī šova veterāne, to, ka Kristaps ir spēcīgākais pretendents uz uzvaru, viņa sapratusi jau pēc pirmās sērijas noskatīšanās. Intuīcija nav pievīlusi blondo skaistuli.

”Man patīk, ka viņš ir tāds patiess un vīrišķīgs cilvēks. Arī pati uzvaru novēlu Kristapam. Es domāju, ka finālā cīnīsies viņš un Elīna,” analizē Viva.

Daiļaviņa Dānijā nav izlaidusi nevienu ”Lauku sētas” sēriju un šo sezonu vērtē kā aizraujošu, taču ne tik bagātu intrigām kā viņas laikos. Par sezonas odziņu Violeta dēvē saimnieci Sarmīti.

”Sezonas saimniece ir vienkārši končiņa! Man tā patīk skatīties uz viņu, kā viņa ar papēžu kurpītēm pa saimniecību staigā!

Sarmīte ar savu tēlu pierāda, ka arī laukos ir dāmas, kuras zina, kas ir stils un mode. Ne tikai ”lauķenes”,” jūsmo Violeta.

Un kā domā tu?

Kurš uzvarēs ''Lauku sētā''? Saistītais raksts

Rezultāti:
49%

Kristaps

32%

Elīna

12%

Matīss

6%

Dace

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl