Komentāri
Kurš uzvarēs ”Lauku sētā”? Veterānes Violetas prognoze
Privātais arhīvs

”Lauku sētas” jaunās sezonas kaislībām jau no pirmās sērijas  seko šī šova visu laiku lielākā zvaigzne – Violeta Stepanova. Viņai jau no pirmās sērijas ir personīgais favorīts, un nu smukā Viva ir pilnībā pārliecināta – viņam garantēta uzvara.

”Redzot, kas palikuši šovā, ir tikai divi varianti, kas var uzvarēt – Kristaps un Elīna. Mana sirds saka, ka uzvara tiks Kristapam,” Skaties.lv no Dānijas ziņo Violeta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā atklāj šī šova veterāne, to, ka Kristaps ir spēcīgākais pretendents uz uzvaru, viņa sapratusi jau pēc pirmās sērijas noskatīšanās. Intuīcija nav pievīlusi blondo skaistuli.

”Man patīk, ka viņš ir tāds patiess un vīrišķīgs cilvēks. Arī pati uzvaru novēlu Kristapam. Es domāju, ka finālā cīnīsies viņš un Elīna,” analizē Viva.

Daiļaviņa Dānijā nav izlaidusi nevienu ”Lauku sētas” sēriju un šo sezonu vērtē kā aizraujošu, taču ne tik bagātu intrigām kā viņas laikos. Par sezonas odziņu Violeta dēvē saimnieci Sarmīti.

”Sezonas saimniece ir vienkārši končiņa! Man tā patīk skatīties uz viņu, kā viņa ar papēžu kurpītēm pa saimniecību staigā!

Sarmīte ar savu tēlu pierāda, ka arī laukos ir dāmas, kuras zina, kas ir stils un mode. Ne tikai ”lauķenes”,” jūsmo Violeta.

Un kā domā tu?

Kurš uzvarēs ''Lauku sētā''? Saistītais raksts

Rezultāti:
49%

Kristaps

32%

Elīna

12%

Matīss

6%

Dace

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl