Komentāri
Kurš uzvarēs ”Lauku sētā”? Veterānes Violetas prognoze
Privātais arhīvs

”Lauku sētas” jaunās sezonas kaislībām jau no pirmās sērijas  seko šī šova visu laiku lielākā zvaigzne – Violeta Stepanova. Viņai jau no pirmās sērijas ir personīgais favorīts, un nu smukā Viva ir pilnībā pārliecināta – viņam garantēta uzvara.

”Redzot, kas palikuši šovā, ir tikai divi varianti, kas var uzvarēt – Kristaps un Elīna. Mana sirds saka, ka uzvara tiks Kristapam,” Skaties.lv no Dānijas ziņo Violeta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā atklāj šī šova veterāne, to, ka Kristaps ir spēcīgākais pretendents uz uzvaru, viņa sapratusi jau pēc pirmās sērijas noskatīšanās. Intuīcija nav pievīlusi blondo skaistuli.

”Man patīk, ka viņš ir tāds patiess un vīrišķīgs cilvēks. Arī pati uzvaru novēlu Kristapam. Es domāju, ka finālā cīnīsies viņš un Elīna,” analizē Viva.

Daiļaviņa Dānijā nav izlaidusi nevienu ”Lauku sētas” sēriju un šo sezonu vērtē kā aizraujošu, taču ne tik bagātu intrigām kā viņas laikos. Par sezonas odziņu Violeta dēvē saimnieci Sarmīti.

”Sezonas saimniece ir vienkārši končiņa! Man tā patīk skatīties uz viņu, kā viņa ar papēžu kurpītēm pa saimniecību staigā!

Sarmīte ar savu tēlu pierāda, ka arī laukos ir dāmas, kuras zina, kas ir stils un mode. Ne tikai ”lauķenes”,” jūsmo Violeta.

Un kā domā tu?

Kurš uzvarēs ''Lauku sētā''? Saistītais raksts

Rezultāti:
50%

Kristaps

32%

Elīna

12%

Matīss

6%

Dace

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl