Kurš uzvarēs ”Lauku sētā”? Eksperta prognozes

”Lauku sētas” jaunajai sezonai ar interesi seko līdzi arī iepriekšējo sezonu zvaigznes, kuri uz notikumiem skatās jau ar eksperta aci, zinot, kādas intrigas notiek spēles iekšienē un pie kā tās var novest. Viens no ”Lauku sētas” lielākajiem faniem, iepriekšējās sezonas varonis Ingars Babčuks, sarunā ar Skaties.lv piedāvā savu redzējumu par iespējamo notikumu virzību.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Mermulis

  Mermulis

  Neskatos!! Nevienu gadu un nevienu reizi!!! Dzirdu ko "fani" runā. Ai, nē, vienreiz ieslēdzu gan, bet ar pusminūti pietika, lai saprastu, kas tas ir par murgu! Prasts idiotisms prastiem ļautiņiem!!!
 • Ilze

  Ilze

  Dīvaini, ka nepatīk, bet skatās, nav taču skolas obligaataa literatuura
 • Fans

  Fans

  Nav jāmin, kurš uzvarēs, jo to jau sen lielākā daļa zin. Tāds eksperts 😆
 • Mermulis

  Mermulis

  Ka visiem interesē šī īpaši stulbā šova uzvarētājs!!! Labi, ka ir ārzemju(ne tikai Krievijas) TV kanāli, kur rāda daudzkārt saturīgākus raidījumus! Un letiņu "Radiņi"... Pēc krievu seriāla latvieši, lielāko daļu personāžu, pat vizuāli krievu personāžiem līdzīgus piemeklējuši! Absolūts stulbums!!! Izdomas deficīts! Un tā"Mauku sēta" (tā mūsmājās sauc šo "šovu") normālam cilvēkam vispār nav skatāma, jo situācijas un cilvēku uzvedība ir tik nedabīgās, ka uzreiz ir skaidrs-cilvēciņš parakstījis līgumu, ka izpildīs visus režisora norādījumus. Tā ka ne jau skatītāji noteiks, kurš uzvarēs, bet uzņemšanas grupa!!!
  • ...

   ...

   Nevis mermulis, bet murmulis tu esi.
   Domāju tu katru sēriju skaties pa trīs lāgi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!