Kurš uzvarēs ”Lauku sētā”? Eksperta prognozes

6 komentāri
Kurš uzvarēs ”Lauku sētā”? Eksperta prognozes
SKATIES

”Lauku sētas” jaunajai sezonai ar interesi seko līdzi arī iepriekšējo sezonu zvaigznes, kuri uz notikumiem skatās jau ar eksperta aci, zinot, kādas intrigas notiek spēles iekšienē un pie kā tās var novest. Viens no ”Lauku sētas” lielākajiem faniem, iepriekšējās sezonas varonis Ingars Babčuks, sarunā ar Skaties.lv piedāvā savu redzējumu par iespējamo notikumu virzību.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Ingars, viņam jaunā sezona šķiet ļoti aizraujoša. Lai gan puisis dzīvo ārzemēs, viņš ik ceturtdienu gaida jaunāko sēriju.

Skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!

”Saimniece izskatās gana forša, bet noteikti var parādīt savu raksturu, ja tiek nokaitināta. Kā jau kārtīga Latvijas sieviete. Starp dalībniekiem ir redzams liels kontrasts. Cits par citu atšķirīgāki – šova komandai šogad ir izdevies sapulcināt gana interesantus dalībniekus,” analizē Ingars.

Viņam šķitis interesants uzstādījums, ka šogad ”Lauku sētā” tikai puiši, un viņš paredzējis, ka sākotnēji draudzīgās zēnu attiecības drīz mainīsies.

”Jo tikai draudzība – tas ”Lauku sētā” nav iespējams,” no pieredzes var pastāstīt puisis, kurš pats savulaik filmējies šovā.

Meiteņu pievienošanās spēlei Ingaram bijis patīkams pārsteigums – šis pavērsiens spēli padarīs tikai labāku!

”Par laimi, šovam ir pievienojušās meitenes. Kas pēc manām domām gana labi pabojās puišu koalīcijas. Kāds noteikti kādā ieskatīsies vairāk, daža laba kādu puisi aptīs ap pirkstu, noteikti šovā parādīsies daudz dziļākas intrigas.

Esmu pilnīgi pārliecināts, ka puišu komandas tiks sabrucinātas. Kas zina, varbūt arī šajā sezonā uzvaru gūs kāda no meitenēm,” prognozē Ingars.

Viņa paša favorīts bijis Gustavs, kurš gan iepriekšējā sērijā izbalsots. Latvijas geji uzgavilē ”Lauku sētas” Gustavam; puisis atklāj savu orientāciju

”Pēc novērojumiem liekas, ka varētu uzvarēt Normunds brālis. Liekas gana gudrs, gana čakls. Pilnīgs pretstats brālim Armandam. Tas gan šķiet nedaudz slinks. Bet ne man par to spriest, jo es ”Lauku sētā” biju vel sliktāks gadījums,” pats par savu sniegumu spēlē pasmejas Ingars, kurš ar interesi turpinās sekot spēlei, jo paredz – būs vēl spraigāk!

Kurš, tavuprāt, uzvarēs spēlē? Raksti savu variantu komentāros!