9 komentāri

Par nedēļas aprunātāko notikumu šovbiznesā kļuvusi Jāņa Paasa lamāšanās ”Lauku sētā”, ko daudzi salīdzina ar slavenās Violetas Stepanovas uznācienu. Taču pati Viva tā nedomā. Visu laiku lielākā ”Lauku sētas” zvaigzne vērsās pie Skaties.lv, lai paustu savu sašutumu par Paasa attieksmi – ko tādu neatļautos pat viņa!

Kā Skaties.lv uzsver Violeta, viņai, noskatoties Paasa uznācienu ”Lauku sētā”, pašai prasījies kārtīgi nolamāties. Jā, arī Viva šova vēsturē iegājusi ar savu lamāšanos, taču blondīne uzskata – lai nu pret ko, bet pret saimnieku, kurš tomēr uzņem visus savās mājās, jāizturas ar pietāti.

”Paass pret saimnieci izturējās necienīgi! Es cienu pieaugušus cilvēkus! Jā, var ar dalībniekiem izkasīties, bet saimniekus es cienīju, cienu un cienīšu. Mana un Paasa uzvedība nav salīdzināma,” sarunā ar Skaties.lv sašutumu pauž Violeta.

Tā lamājās Violeta

Jā, viņa piekrīt Paasa apgalvojumam, ka jaunieši ”vergojot” pie saimnieces, taču to varēja pateikt citādāk.

Un tā ārdās Paass

Tāpat Vivas kā rūdītas ”Lauku sētas” ekspertes nosodījumu izpelnījušies tie šovmeņi, kuri apcēla pavāru Stifleru. ”Man bija žēl Normunda. Viņš gatavoja ēst, bet viņu noēda…

Mīļie cilvēki, jūs varat ēst restorānos vai kafejnīcās! Pavārs nevar prognozēt, kas garšo katram ”Lauku sētas” dalībniekam!

Redzēsim, kā tie, kuri sūdzējās, ka makaroni pārvārīti, paši pratīs gatavot uz lauku plīts!

Malacis Normunds! Gatavoja no visas sirds, bet viņam piemēsloja dvēseli,” Stifleru aizstāvēt grib Viva.

TOP komentāri

 • Santa Ņikiforova
  +8 +7 -1

  Santa Ņikiforova

  Beidzot, es piekrītu Violetai, bet tikai par Normundu, jo arī man viņa žēl palika. 😞 Cilvēks centās, bet nabagu aizvainoja. Gribēšu redzēt arī es, ka pārējiem veiksies ēst taisīšanā.
 • Ventis Vitols
  +7 +6 -1

  Ventis Vitols

  Gatavot ēst uz plīts ar malku kurināmu ir daudz ,daudz savādāk kā uz gāzes plīts.Puisis nedaudz pārķēra un makaroni aizgāja putrā.Un vēl jau pastāv reāla iespēja ka makaroni bija kaut kādi kreisie kuri pat ūdenī iemērcot uzbriest. :D Iespējams ka puisim pirmo reizi ir nācies tādam daudzumam cilvēku gatavot ēst un uztraucās,bet tāpēc jau nebija vajadzīgs nolikt.
 • Kristine Grinvalde
  +6 +6 0

  Kristine Grinvalde

  Un kāda nozīme,kurš lielāks? Kam tas viss ir vajadzīgs? Ļaujiet cilvēkiem dzīvot.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl