Kura uzvarēs ”Lauku sētā”? Šova lielākās zvaigznes Aijas Dembovskas analīze

21 komentārs
Kura uzvarēs ”Lauku sētā”? Šova lielākās zvaigznes Aijas Dembovskas analīze
SKATIES

Lai arī Aija Dembovska Latviju un šovbiznesu ir pametusi, ”Lauku sētas” sakarā viņai vēl ir, ko teikt. Esot ārzemēs, Aija sekos šova finālam, kas gaidāms 22. novembrī, un fināla trijnieks, kas cīnīsies par uzvaru šovā, Aiju, maigi sakot, sanikno.

”Ne Zane, ne Eva nebija pelnījušas būt ”Lauku sētas finālā! Zane visu šovu visiem pa vidu tik līferēja un finālā tika ar intrigām.

Savukārt Eva pienāca vēlāk un visus centās sanaidot. Dalībieki būtu darījuši gudrāk, ja no viņas ātrāk tiktu vaļā, tad rezultāts būtu godīgāks. Šobrīd finālā ir tie, kurus Eva izvēlējās,” fināla trio analizē Aija.

Kā atklāj meitene, kuru kā otro izbalsoja no spēles, viņa jau tolaik nojautusi, ka fināla trijnieks varētu būt tāds, kāds tas ir, pateicoties Evas intrigām, taču tomēr ticējusi labā uzvarai.

”Eva un lielā Sanita bija barvedes visam baram, bet Zane mēģināja līdzi viņām skriet.

No malas skatoties, bija skaidrs, ka vienīgais, kurš tajā barā bija pelnījis uzvaru, bija Dairis. Dairis un vēl mazā Sanita bija tur visnormālākie. Mazā Sanita vismazāk iesaistījās kašķos. Dairis kā vispieaugušākais arī centās malā turēties.

Bet nu ir viss, kā Eva izlēma,” spriež šova dalībniece, kura uz savas ādas pieredzējusi to, kas darās komandas iekšienē.

Ja jāizvēlas labākā no trim atlikušajām meitenēm, Aija uzvaru novēl lielajai Sanitai. ”Viņa no šīs kompānijas ir vienīgā, kura būtu nopelnījusi uzvaru ar darbiem, ne intrigām,” tā Aija.

Un kuram uzvaru vēli tu?

Kurai jāuzvar ''Lauku sētā''? Saistītais raksts

Rezultāti:
6%

Evai

83%

Lielajai Sanitai

11%

Zanei

Nepalaid garām! ”Lauku sētas” lielais fināls jau 22. oktobrī!

 

21 komentārs