15 komentāri

Ceturtdienas, 10. novembra, vakarā LNT skatītājus priecēja kārtējā Lauku sētas sērija. Šoreiz tā pagāja iekšējo nesaskaņu un iekšējā aizvainojuma zīmē, kas krājās, krājās līdz vienā brīdī eksplodēja.

Sērijas sākumā komandai tika paziņots, ka būs daudz darba – būs jāiekopj mini zoo teritorija. Darbu veikšanai visi tika sadalīti divās komandās.

Galvenā pavāre šajā nedēļā bija mazā Una – izrādījās, ka viņas mammai Ilzītei ēst gatavošana galīgi nevedas.

Kad saimniece pirmo reizi nāca pārbaudīt padarīto, tika atklātas vairākas kļūdas. Visi “dabūja pa biksēm” un tika motivēti strādāt vēl ražīgāk.

FOTO

Tiesa, ne visi to saprata. Ilgvars un Vija nelikās traucēti un, kamēr citi strādāja, dzēra kafiju. Vija izrādījās varen mutīga lēdija – kundze labprāt visus komandēja un visai skaļi vadīja darbus.

Vija visu darīja neiespringstot – kamēr otra komanda strādāja melnu muti, kundze uzsvēra, ka viņas kompānija darīs lēnām, bet akurāti, visu paveicot līdz pusnaktij.

Solījums netika izpildīts. Pēc pusnakts darbs vēl nebija paveikts, bet Vija jau saldi gulēja.

Sākās pirmie konflikti par to, kurš dara vairāk. Pārēji bija neapmierināti ar Viju, kura vairākas reizes dienā guļot un pie darba roku tikpat kā nepieliek.

Taču vistrakākie notikumi risinājās pašā izbalsošanas rītā. Dalībnieki atklāja, ka Sanita ar Violetu esot kā divas čūskas kuras cenšas visus sanaidot un shēmo shēmas izbalsošanas sakarā.

Par iespaidīgāko konfliktu Lauku sētas vēsturē parūpējās Violeta un Sandis, kuri sāka sparīgi lamāties par to, kurš bijis galvenais kazas mājas celtnieks.

“Es Sanitu un Violetu vairs neuzskatu par sievietēm – es viņas uzskatu par večiem, kurus vajadzētu vienkārši norakt,” pēc kārtīgas izlamāšanās atzina Sandis.

“Šitās divas kuces vajadzētu ar sūdainu mietu ***,” emocijas neslēpa Sandis. Iekšējais konflikts caurstrāvoja visu sēriju un skaidrs, ka atspoguļojās arī uz izbalsošanu.

Abas skandālistes ar iespaidīgu balsu vairākumu krita par iekšējā balsojuma upurēm – kolēģi viņas nodēvēja par pārāk rupjām un ar neadekvātu uzvedību.

Par čaklākajām tika atzītas Ilzīte un Una, bet sliņķēm – Kristīne un Vendija.

Violetu un Sanitu kolektīvais naids nesatrauca – dāmas vien pasmējās, ka kompanjoni esot liekulīgas “žurkas”, kam bail pat skatīties viņām acīs.

Lai noskaidrotu, kurš paliek spēlē, dāmām nācās mēroties spēkā malkas kraušanā – divu minūšu laikā bija jāizveido pēc iespējas augstāks tornis. Cīņā pārliecinoši uzvarēja Violeta un Sanita, kas nozīmē, ka šovs jāpamet mammas un meitas tandēmam.

Kristīne šovu pameta asarām acīs un uzsverot, ka saimniece kļūdījusies – viņas nav bijušas slinkākās.

Nākamās nedēļas pavāru gods tika savdabīgajam pārim Vijai un Ilgvaram. Kā sērijas izskaņā sprieda dalībnieki, dalība šovā kļuvusi grūta nevis fiziski, bet emocionāli. Un Violeta un Sanita sola to padarīt vēl emocionālāku.

VIDEO: nedēļas lielākais skandāls

Noskaties jaunāko sēriju!

Lasi vēl