Kristaps uzreiz pēc uzvaras ”Lauku sētā”: Šovā grūtāk bija emocionāli nekā fiziski

37 komentāri
Kristaps uzreiz pēc uzvaras ”Lauku sētā”: Šovā grūtāk bija emocionāli nekā fiziski
Kristaps kopā ar mīļoto Agritu un meitiņu Rebeku (Privātais arhīvs)

Ceturtdienas, 23. novembra, vakarā par šova ”Lauku sēta” uzvarētāju kļuva mežsaimnieks Kristaps Priedītis no Kalnienas. Jau no pirmajiem soļiem ”Mežkalpos” Kristaps daudziem bija gan paraugs un iedvesma lauku darbos, gan lielisks komandas biedrs un nesavtīgs izpalīgs pat konkurentiem. Kā pats akcentē, uzvarēt spēlē viņam palīdzējusi loģiskā domāšana un dzīves pieredze.

Kristaps vasaras gaitā trīs reizes izpelnījies čaklākā titulu un pierādījis sevi kā vienu no spēcīgākajiem konkurentiem lauku darbos.

”Es esmu reāli domājošs cilvēks, pa sapņiem nekad neesmu lidinājies. Visu esmu centies izcīnīt pats saviem spēkiem. Dzīvē cenšos iemācīties, lai visu varu izdarīt pats un pēc iespējas mazāk ir jālūdz citiem. Praktiskā puse šoreiz arī nostrādāja. Galvenais, lai galva ir īstajā vietā,” pēc uzvaras ”Lauku sētā” sarunā ar portālu Skaties.lv atzina Kristaps.

Šovā iegūto balvu – 3500 eiro – Kristaps izmantos lietderīgi, bet konkrētāk minēt pagaidām nevar.

”Tas, protams, manā dzīvē ir patīkams atspaids, kas nācis sūri un grūti, bet pagaidām negribu bilst, kur to tērēšu,” saka vīrietis.

Dalību ”Lauku sētā” Kristaps vērtē kā izaicinājumu un pārbaudījumu vairāk emocionālajai nekā fiziskajai sagatavotībai.

”Fiziskajā ziņā man nesalauza nevienu dienu, bet emocionālie mirkļi bija tādi, ka…

Emocionālais strādā uz to, ka tev ir tik minimāls mirklis pazvanīt uz mājām, ka labāk es izlēmu to nedarīt vispār, lai netraucētu sev pilnvērtīgi darboties. Laiks ir jāizmanto sevis sakārtošanai, jo zini, ka pienāks diena, kad atgriezīsies pie sev svarīgiem cilvēkiem,” tā ”Lauku sētas” ceturtās sezonas uzvarētājs.

37 komentāri