”Ko viņi di**?” Guntars Drone publiski izlamā ”Lauku sētas” izsmējējus

9 komentāri
”Ko viņi di**?” Guntars Drone publiski izlamā ”Lauku sētas” izsmējējus
F64 / PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Lauku sētas” septīto sezonu īpaši nepacietīgi ir gaidījuši jūtūberi ”NeTikLabi”. Un bijis vērts gaidīt – pirmā sērija pārspējusi zēnu cerības, ko puiši pauduši arī savā video apskatā. Taču jūtūberu izrunāšanās jau izpelnījusies Guntara Drones dusmas. Vai zēniem ir pamats satraukumam?

””Lauku sētas” jaunā sezona netērē laiku tādām muļķībām, kā, piemēram, darbs. Izskatās, ka šoreiz dalībnieki kaunu atstājuši mājās un gatavi darīt visu, lai sabiedrību izklaidētu šajā daudziem smagajā 2020. gadā, un mēs to ļoti novērtējam,” sarunā ar Skaties.lv iespaidus par jauno sezonu atklāj ”NeTikLabi” pārstāvis Matejs Balodis.

”Pirmos iespaidus var raksturot ar tādiem jautājumiem, kā “ko viņi dara?”, “tas vispār šovā ir atļauts?” un “kāpēc Rāzna pērk bikses bērnu nodaļā?”.”

Šīs un citas atziņas puiši iemūžinājuši savā jau slavenajā ”Lauku sētas” apskatā.

Kamēr daļa fanu jūsmo par puišu asprātīgo redzējumu, kādam no ”Lauku sētas” dalībniekiem šādi joki galīgi nav pa prātam.

Kā atklāj Matejs, pēc video ievietošanas, viņi saņēmuši veselu rindu rupjību no puiša, kas uzdodas par ”Lauku sētas” dalībnieku Guntaru Droni.

Tā kā Guntars ir viena no pirmās sērijas zvaigznēm, puisis, kurš netur biezus vārdus pie sevis, ja tie prasīt prasās nākt laukā, un ”NeTikLabi” atļāvušies pamatīgi uzjautrināties par ainu, kur brašulim novelk bikses, iespēja, ka tas patiesi ir viņš, ir visai reāla.

Skaties.lv sazinājās ar Guntaru, kurš nekautrējas paziņot – tas tiešām ir viņš! ”Ko tad viņi di**?” lakoniski savus komentārus paskaidro Guntars. Tiesa, jūtūberus satikt un ar dūrēm ierādīt viņiem viņu vietu, Guntars nejūtot vajadzību – viņam svarīgākas lietas darāmas.