Ko šovā neparādīja: kā patiesībā dzīvo ”Lauku sētas” saimnieki

Cīņa par balvu ”Lauku sētā” ir noslēgusies, bet vēl priekšā sērija, kurā dalībnieki tiksies neformālā gaisotnē, lai pakavētos siltās atmiņās par padarīto. Kad vairs nav jāvērtē kompānijas darbs un visi var būt draugi, ”Mežkalpu” saimnieki Sarmīte un Aivars beidzot var atrādīt skatītājiem un šovmeņiem arī savu rezidenci.

Atpakaļ uz rakstu

50 komentāri

 • inese

  inese

  man jau patīk-kur vairāk par 1 latvieti,tur kašķis!!! ja nepatīk-var neskatīties-patiesībā tik vienkārši!!!
 • hmmm

  hmmm

  hmm, saumnieks normāls onča
  bet nu saimniece , zem katras kritikas, sekla , nepikelajiga tante, brīžam atļāvas nevieta iekomentet vai nosodīt dalībniekus
  derētu pašai pa augt un paizglitoties
 • kaimiņš

  kaimiņš

  Tā notiek, kad pēkšņi nokļūst gatavā, iekoptā saimniecībā, kā saka, iz grjazi v knjazi. Tad gribas lidot no laimes, tik darīt neko negribas. Kundzei liekas, ka katru gadu obligāti jābrauc uz ārzemēm 'atpūsties'. No kā?
  Žēl Aivara, kas iepēries tādās pakulās ...Tādu klaunu ieviesis savā mājā, ka kauns skatīties.
 • Burkelaa
 • kaimiņš

  kaimiņš

  "Lauku sēta" jau tāpēc domāta, lai sakoptu saimniecību. Dalībniekiem jau nebūtu ko darīt. Kā un kur tad viņi izpaudīsies?! Bet, bet! Ir lietas, kuras saimniecei bija jāsakopj. Virtuve!!! Sākumā domāju, ka tā atrodās kūtī, kur lopiem ēst datavo. Man bija kauns! Žēl, ka Aivars -zolīds vīrietis ar zelta rokām un atsaucīgs, ticis pie tik lētas, rupjas, neizglītotas, ne mazākās inteliģences pazīmēm sievas.
 • Arī no laukiem

  Arī no laukiem

  Šovu neskatos, bet jādomā, ka tā veidotāji par cilvēkiem, kuri šovā piesakās, ņirgājas. Šie foto ir šo cilvēku dzīves kariķēšana. Kamera lien it visur, viss tiek nofotografēts, bet ne tajā pievilcīgākajā gaismā. Tas nabaga puisis ar alkohola pudeli... pat ja cilvēks šādi izrādās, tas vēl nenozīmē, ka tādas bildes ir jāizliek internetā. Kauns tiem, kuri vēlas celt savu raidījumu "reitingus" ar šādu rīcību!
 • ..

  ..

  man ir apmēram tikpat gadu, cik saimniecei, arī augums atļauj vilkt mini, bet es gan atļaujos tikai nedaudz virs ceļa, bet te-- līdz pusaugšstilbam. Vai viņa vispār pie spoguļa pieiet, kad saģērbjas?? Cik gara, tik plata, ar tādu fig. rūpīgi jāpārdomā kankaru izvēle. Ļoti nesmuki un vulgāri izskatās.
  • Kurzemniece

   Kurzemniece

   Tā jau gan ir Jūsu problēma, ka kompleksi moka. Man patīk, ka Sarmīte atļaujas ģērbties tā kā viņai patīk. Nedomājot ar to ko citi teiks.
 • Šodien brīvs

  Šodien brīvs

  Varbūt sastiķējam un kopā uzsaucam saimniecei stilistu. Ieteiktu rakstītājiem iedomāties sevi esam saimnieku vietā.....nu, kā? ..Iedomājāties. Un tagad pie saviem mīļajiem senčiem, radiem , draugiem nolikt svecīti ar labām domām.(šodien mirušo piemiņas diena) Un, lai jums priekš visiem šo labo domu pietiek.
  • iev

   iev

   nav tai sarmītei ne stila,ne gaumes,vispār nesaprotu no kuras pagrīdas tie kankari bija izvilkti kurus viņa vilka mugurā..man nu ļoti tā saimniece nepatika,saimnieks izskatījās lādzīgs darba rūķis..personīgi šos cilvēkus nepazīstu,tikai tik cik TV redzēju
 • Ely

  Ely

  Es pati esmu latviete bet ar katru reizi saprotu, ka man ir liels kauns par tiem skaudīgajiem latviešiem.
  • ?
   • Eva

    Eva

    Mēs esam dažādi, un gaumes arī ir dažādas. Nevajag uzspiest nevienam savu gaumi. Dažiem gaumīgi un moderni staigāt skrandās, dažiem kažokādās, vēl dažiem gandrīz bez nekā ... man galvenais ērtums, un ja man ir labi, tad jūsu domas man pie kājas...
   • Kurzemniece

    Kurzemniece

    Kāpēc tāda inde no Tavas mutes?
    Kāpēc kādam jāskauž?
    Manuprāt, forša ģimene skaistā mājā. Neteiktu, ka tur kādam gaume trūkst. Māja skaista - nokārtīgiem materiāliem - koka un metāla. Nevis kā pēdējā laikā visiem tikai skaidu plates un plastmasi.
    Vēlu ģimenei veiksmi un neklausīties šajos "indīgajos" komentāros.
 • eņģis

  eņģis

  Tik prasta bāba tā saimniece, vai ar to muti arī maizīti ēd ? Fui, kaut ko tādu sen nebiju redzējusi. Gatavā pastala ne saimniece. Tur laikam vīrs visus darbus dara, vai vispār maz ko dara, ja aitu kūts nekad nav bijusi izmēzta. Lēta mau*a pēc izskata un uzvedības.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!