Ko šovā neparādīja: kā patiesībā dzīvo ”Lauku sētas” saimnieki

50 komentāri
Ko šovā neparādīja: kā patiesībā dzīvo ”Lauku sētas” saimnieki
Vladislavs Proškins/f64

Cīņa par balvu ”Lauku sētā” ir noslēgusies, bet vēl priekšā sērija, kurā dalībnieki tiksies neformālā gaisotnē, lai pakavētos siltās atmiņās par padarīto. Kad vairs nav jāvērtē kompānijas darbs un visi var būt draugi, ”Mežkalpu” saimnieki Sarmīte un Aivars beidzot var atrādīt skatītājiem un šovmeņiem arī savu rezidenci.

Noslēdzoties šovam, Sarmīte un Aivars laipni aicināja Skaties.lv un šova dalībniekus ieskatīties tur, kur spēles laikā nebija ļauts – viņu ”Mežkalpu” rezidencē.

Un redzēt ir ko. ”Visas metāla detaļas, kas vien mājā redzamas, darinājis Aivars pats savā smēdē,” ar vīru lepojas Sarmīte.

Elīnu pēc šova ne atpazīt! Par viņas pārvērtībām lasi te!

Šovam noslēdzoties, ģimene beidzot ir pilnā sastāvā – no vasaras mācībām ārzemēs atgriezies arī vecākais dēls Rendijs. Kā sarunā ar Skaties.lv smejas puisis, viņam nemaz nav jājautā, kas viņa prombūtnes laikā noticis mājās – viss redzams ”Lauku sētā”.

Ikdienā ”Mežkalpos” mitinās Sarmīte un Aivars, kā arī abi puikas – Rendijs un Mārtiņš. Ģimenes lielās meitas jau uzsākušas savu dzīvi, taču uz Ropažiem ar prieku ierodas viesos.

Zēni ar prieku izbauda iespēju beidzot paši sajusties kā zvaigznes un izrādīt savus apartamentus. Visu laiku taču galvenajā lomā bijuši ”Lauku sētas” dalībnieki!

”Pēc šova esam kļuvuši par lieliskiem draugiem, jau plānā vairākas kopīgas ballītes tepat ”Mežkalpos”,” atklāj Sarmīte.

Stiflers jau sāk ballēties! Lasi TE!

Nenokavē – jau 30. novembrī īpašā ”Lauku sētas” atkalredzēšanās sērija!

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

 • ?
 • Ropažnieks

  Ropažnieks

  Nu jau par vēlu kaut ko sasmelt - kas izliets, tas izliets. Pateiktu vārdu nenoķersi. Saimnieks Aivars ar zelta rokām, bet sieva - zem katras kritikas. Vai pusmūža sievietei jāģērbj mini? Kad atver muti, kokiem lapas sačokurojas. Neprot cienīt cilvēkus, kas ieradušies sakopt nolaisto saimniecību.
  Pirms aicināt viesus, vajag sakopt vismaz lielumu - noslaucīt zirnekļu tīklus, iznīdēt kukaiņus un grauzējus, sagādāt cilvēcīgus apstākļus. Virtuvi izmēzt, lai neriebjas tādā ēdienu gatavot.
  Mēs par tevi, Aivar, vairs nebalsosim. Ja virietis nevar vienu prastu mamzeli nolikt pie vietas, ko tāds var izdarīt pašvaldībā?
 • ko
  +18 +15 -3

  ko

  piedod,bet nav tur nekāda auguma un prasta,diezgan vulgāra tā Sarmīte izskatījās TV.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl