Ko šovā neparādīja: kā patiesībā dzīvo ”Lauku sētas” saimnieki

50 komentāri
Ko šovā neparādīja: kā patiesībā dzīvo ”Lauku sētas” saimnieki
Vladislavs Proškins/f64

Cīņa par balvu ”Lauku sētā” ir noslēgusies, bet vēl priekšā sērija, kurā dalībnieki tiksies neformālā gaisotnē, lai pakavētos siltās atmiņās par padarīto. Kad vairs nav jāvērtē kompānijas darbs un visi var būt draugi, ”Mežkalpu” saimnieki Sarmīte un Aivars beidzot var atrādīt skatītājiem un šovmeņiem arī savu rezidenci.

Noslēdzoties šovam, Sarmīte un Aivars laipni aicināja Skaties.lv un šova dalībniekus ieskatīties tur, kur spēles laikā nebija ļauts – viņu ”Mežkalpu” rezidencē.

Un redzēt ir ko. ”Visas metāla detaļas, kas vien mājā redzamas, darinājis Aivars pats savā smēdē,” ar vīru lepojas Sarmīte.

Elīnu pēc šova ne atpazīt! Par viņas pārvērtībām lasi te!

Šovam noslēdzoties, ģimene beidzot ir pilnā sastāvā – no vasaras mācībām ārzemēs atgriezies arī vecākais dēls Rendijs. Kā sarunā ar Skaties.lv smejas puisis, viņam nemaz nav jājautā, kas viņa prombūtnes laikā noticis mājās – viss redzams ”Lauku sētā”.

Ikdienā ”Mežkalpos” mitinās Sarmīte un Aivars, kā arī abi puikas – Rendijs un Mārtiņš. Ģimenes lielās meitas jau uzsākušas savu dzīvi, taču uz Ropažiem ar prieku ierodas viesos.

Zēni ar prieku izbauda iespēju beidzot paši sajusties kā zvaigznes un izrādīt savus apartamentus. Visu laiku taču galvenajā lomā bijuši ”Lauku sētas” dalībnieki!

”Pēc šova esam kļuvuši par lieliskiem draugiem, jau plānā vairākas kopīgas ballītes tepat ”Mežkalpos”,” atklāj Sarmīte.

Stiflers jau sāk ballēties! Lasi TE!

Nenokavē – jau 30. novembrī īpašā ”Lauku sētas” atkalredzēšanās sērija!

50 komentāri