Ko šovā neparādīja: dažiem no ”Lauku sētas” vīriem meitenes jau iepatikušās

5 komentāri
Ko šovā neparādīja: dažiem no ”Lauku sētas” vīriem meitenes jau iepatikušās
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

”Lauku sētā” viss apgriezies kājām gaisā – spēlē ieradušās piecas meitenes. Tas radījis nopietnu šķelšanos puišu starpā – vieni plāno viņas izbalsot, bet otriem dāmas gluži labi patīk. Vēl sarežģītāku visu padara fakts, ka dāmas slavē saimniece. Dalībnieki atklāj Skaties.lv, ko domā par meiteņu ienākšanu.

‘’Uzreiz varu pateikt – sievietes te ienesa konkrētu intrigu. Kad bijām tikai puiši, savā starpā bijām komanda.

Atnāca meitenes, sagrozīja brīvajiem čaļiem galvas. Pa lielam viņas te vispār nevajadzēja,’’ pikts ir Normunds, kurš pats ir precējies un uz ‘’Lauku sētu’’ ieradies nopelnīt ģimenes mājas būvei. Abi ar brāli Armandu jau kaļ plānu, kā daiļavas izbalsot.

‘’Vienīgais pozitīvais – vairs nav ilgi jādomā, ko izbalsot,’’ ne bez sarkasma teic Armands.

Kā atklāj brāļi, viņu stratēģija ir pēc iespējas ātrāk tikt vaļā no meitenēm. Tiesa, dāmu ienākšana sašķēlusi arī vīrus – brīvie esot tīri apmierināti ar šo pavērsienu.

‘’Es esmu par godīgu spēli – izbalsošanā balsošu pret tiem, kas mazāk strādā. Un tās ir meitenes,’’ secinājis Armands.

Viens no tiem, kuriem dāmu ienākšana šķiet pozitīvs pavērsiens, ir Salvis, kuram, runājot par dāmām, acis burtiski mirdz. Viņš spriež, ka meitenes varēja ienākt ātrāk – nedēļā, kad bija jāgatavo kompotus, un dāmu rokas prasījās.

‘’Meitenes uzradās, visiem actiņas sāka spīdēt. Jā, man arī spīd! Uz visām spīd!’’ priecājas Salvis.

Tiesa, viņš attiecības izveidot šovā nav plānojis, jo pats ir it kā aizņemts. Par Salvja mīklaino attiecību statusu vairāk lasi TE!

Vienalga Salvis uz dāmu ienākšanu skatās pozitīvi – kopā jautrāk! Un vakaros esot, par ko pasmieties.

Kā īsi pirms izbalsošanas Skaties.lv pastāstīja Gustavs, viņš uzskata, ka meitenes jebkurā gadījumā ilgi spēlē neturēsies, jo esot īstas sliņķes.

”Neredzu te nevienu meiteni, kura būtu konkurētspējīga tikt līdz finālam. Latgaliete, piemēram. Redzēju, kā viņa krāso galdu. Viņa apgalvo, ka mājās visu laiku krāsojot, bet – teikšu godīgi – tas darbs ir pilnīgi di**ā. Bērns smukāk nokrāsotu,’’ pikts Gustavs.

Viņš pamanījis, ka zēni jau tagad strādā ilgākas stundas, kamēr meitenes vien ‘’apkārt gorās’’.

‘’Manuprāt meiteņu ienākšana ir godīga, jo viņas tāpat nav uz neko spējīgas. Varbūt vienīgi pajaukt galvu puišiem – tas viņām sanāk. Dažiem jau galvas izskalotas, sākušās intrigas,” tā Gustavs. To apliecina arī Jānis.

‘’Kā ieradās meitenes, sākās pirmie strīdi, sāka veidoties koalīcijas, viss sāka brukt,’’ tā Jānis. Viņš spriež – jāiztur divas nedēļas, to laikā meitenes tiks mērķtiecīgi izbalsotas, un puiši atkal varēs turpināt cīnīties savā starpā.

‘’Esam apņēmušies viņas izbalsot,’’ tā Jānis, kuru gan satrauc, kas notiks, ja kāds no zēniem ieskatīsies kādā dāmā un vēlēsies viņu paturēt. Un to jau velkot.

Taču puiši nav rēķinājušies ar kādu svarīgu apstākli. Meiteņu ienākšana ļoti iepriecinājusi saimnieci Anitu, kura arī neko tādu nebija gaidījusi.

Dzīvē daudz pelta un sista, atradusi īstu mīlestību vecumā. Atklāta intervija ar ”Lauku sētas” saimnieci Anitu

‘’Man nebija ne jausmas, man tikai teica – būs pārsteigums. Bet būšot labs pārsteigums,’’ smejas saimniece, kura dāmas dēvē ‘’citu par citu skaistākas’’, un uzsver – pretēji puišu teiktajam, esot ļoti strādīgas.

‘’Ne par vienu nevaru te neko sliktu pateikt,’’ tā saimniece, kura apņēmusies meitenēm palīdzēt iejusties ”Lauku sētā” un neļaut zēniem viņas nepamatoti izbalsot.

Nu tikai sākas jautrība! Turpini sekot notikumiem ceturtdienu vakaros TV3!

Skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!