Ko neparādīja ”Lauku sētā”: kompromitējoši video no vētrainās ballītes

7 komentāri

”Lauku sētas” piektā sērija pagājusi ballītes zīmē – kompānijai par labu strādāšanu saimnieki uzsauca pirtiņu. Skaties.lv piedāvā ieskatīties, kā gāja balllītē – kadros, kas TV ekrānam bija par ”karstu”.

Visu sēriju noskaties TE!

Ballītē kā jau kārtīgā ballītē – puto miestiņš, skan dziesmas un virmo mīla. Protams, neizpaliek arī bez kadriem, kurus ekrānā rādīt nevajadzētu.

Viens no šādiem momentiem ir Daira rupjā anekdote. Tāpat Krišjāņa alkohola pārbaude.

Kā atklājas ballītē, Dairis ar Rasmusu ir lieli dziedātāji. Pēc glāzīšu saskandināšanas vīru balsīs skan pašmāju lielākie hiti ”Dziesma nenosalst”, ”Kad man vairs nebūs 16” un citi grāvēji.

Diemžēl Krišjānis tā aizsvinas, ka patīkams skurbulis vēl nākamajā dienā. Puisim nākas pamest šovu, pēc kā viņš neslēpj dusmas. Ekskluzīvu sarunu ar Krišjāni pēc izbalsošanas lasi TE!

TOP komentāri

 • mīkla

  mīkla

  Iepriekšējā šovā Rāzna kūtsaugšā atrada plastmasas pudeli ar alkoholam līdzīgu šķidrumu. Toreiz, cik atceros, bija lielas razborkas: kurš atnesa, cik izdzēra. Tagad visi puiši ir pilnīgā mērkaķī, un lai nu neviens nesaka, ka no saimnieka uzsauktā aliņa var šitā pielieties. Vai tajā jūsu šova līgumā ir kaut kas teikts par alkohola lietošanu?
 • andis
  +8 +8 0

  andis

  Un tagad vēl TV3 lielās kas notika šajā raidījumā?
  Bet TV ziņās stāsta par visādām šausmām, kas notiek pasaulē. Vai par šīm izvirtībām nevarētu pastāstīt paši savās ziņās, kas notiek pašu organizētajos raidījumos?
 • forši!

  forši!

  Beidzot atļāva arī patusēt un atslēgt smadzenes, ne tikai vergot! ir jau cilvēkikem arī jāatpūšas... Un izskatās, ka bijis jautri!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl