16 komentāri

Paralēli Jāņa Paasa un saimnieces Sarmītes konfliktam ”Lauku sētas” otrajā sērijā risinājās arī drāma virtuvē, kas noveda līdz asarām nabaga pavāru Stifleru. Lai mazliet nomierinātu saspringtos nervus, Stiflers izmantoja iespēju izteikties Skaties.lv ”Ķēķa runu” kameru priekšā.

Skaties.lv visu šova filmēšanas laiku nodrošināja ”Lauku sētas” dalībniekiem iespēju ”izkratīt sirdi” kameras priekšā īpašajā saimniecības ”ķēķī”. ”Ķēķa runās” var teikt visu, ko domā, jo TV tās netiek rādītas – šova ”virtuvi” iepazīt ir iespēja tikai rūdītākajiem faniem Skaties.lv īpašajā ”Ķēķa runu” sadaļā.

Stiflers, kurš krita kolēģu nežēlastībā kā pavārs, izmantoja iespēju noslēpties Skaties.lv ”ķēķī”, lai aprunātos ar mammīti un palepotos viņai ar to, kā rosās virtuvē. Vairāk skaties video!

TOP komentāri

 • Sura
  +49 +49 0

  Sura

  jauks puisis redzams ļoti mīl mammu un ģimeni, lai izdodas sastapt viņam piemērotu meiteni
 • Jevģēnijs Lugovskis
  +46 +46 0

  Jevģēnijs Lugovskis

  Puisis ar skaistu dvēseli. Paskatīsimies kā veiksies virtuvē pārējiem šova dalībniekiem. Pirmo reiz gatavot priekš tik liela aunu bara nav tik vienkārši. Un katram cilvēkam ir kāds ēdiens, kuru ļoti nemīl... Paldies būtu pateikuši, par to kas ir.
 • Monta Kenina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl