Ko mājās dara ”Lauku sētas” Ingars un viņa līgavainis Olivers?

7 komentāri
Ko mājās dara ”Lauku sētas” Ingars un viņa līgavainis Olivers?
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šis ir laiks, kad visā pasaulē dzīve notiek mājās un pašu tuvāko lokā. Darbi apstājušies arī Anglijā dzīvojošajam ”Lauku sētas” Ingaram un viņa līgavainim Oliveram. Puiši atklāj, ko dara mājās – varbūt kāda no šīm idejām iedvesmos arī Skaties.lv lasītājus!

LAIKS SEV UN ĢIMENEI

”Šis dīkstāves laiks ir diezgan grūts. Man grūtākais laikam ir tas, ka viss ir atcelts, viss ir slēgts. Un neesmu radis sēdēt tikai mājās. Liekas, ka sākusies kaut kāda apokalipse.

No vienas puses jau labi. Nedaudz atelpa no mūžīgās skriešanas. Laiks vairāk sev. Laiks vairāk ar Oliveru.

Mana šī gada apņemšanās ir sākt nodarboties ar meditāciju. Redzēs vai pašmācības ceļā izdosies apgūt, jo pagaidām tā ir diezgan sveša tēma,” nesūroties, bet veltīt laiku tuvajiem un pašizaugsmei, iedvesmo Ingars.

LAIKS GRĀMATĀM

”Es piemēram ļoti daudz lasu. Pasūtu no interneta grāmatas, un esmu ieurbies tajās. Pašreiz lasu “Belonging”, Sameem Ali grāmatu, par patiesu pakistāņu izcelsmes meitenes pagātni.

Man ļoti patīk grāmatas, kur cilvēki nevis izdomā, bet apraksta savu dzīvi. Kāda tā ir bijusi, kāda tā ir tagad.

Olivers lasa grāmatas kas saistītas ar vampīriem. Patīk viņam tā tēma. Viens no viņa sapņiem ir ielēkt mašīnā, un kopā no Anglijas doties uz Rumāniju, Drakulas medībās. Tiesa, tad, kad atkal vispār kur varēs aizbraukt,” smelties iedvesmu tālākiem ceļojumiem un dzīvei grāmatās aicina Ingars.

LAIKS MĀJDZĪVNIEKIEM UN HOBIJIEM

”Oliveram hobijs ir eksotiskie dzīvnieki. Viena mūsu istaba ir iekārtota tieši šiem dzīvniekiem. Principā no rīta līdz vakaram viņš ir diezgan aizņemts ar visiem saviem kustoņiem.

Viņa kolekcijā ir piecas čūskas, pārsvarā tie ir pitoni, bet ir viena piena čūska. Divi hameleoni, tad ir divas eksotiskās vardes, viena no tām ir Āfrikas bullfrog. Kas neēdīs tur kukainīšus – ēd saldētas peles.

Mums ir pieci akvārija bruņurupuči, diezgan gudri dzīvnieki. Man pašam viņi ir mīļi. Ja nemaldos, tad vismaz sešas dažāda veida ķirzakas.

Viena no tām ir Bārdainais dragons, kuru saucam par Reksi. Smieklīgs dzīvnieks. Staigā pa māju, tāpat kā kaķis.

Tad kolekcijā vēl ir deviņas piranjas. Lūk, tās ir zivis. Interesantas. Man nekad nav šķitis interesanti skatīties uz zelta zivtiņu, man patīk vairāk plēsīgās. Tad nu audzējam piranjas. Kas ēd saldētas šprotes.

Bieži tieši mani var manīt veikalos, lūkojoties pēc šīm saldētajām šprotēm, ko nemaz tik viegli neatradīs. Es zinu, ka visu es nenosaucu, jo kopā kustoņu ir ap 60. Ar zivīm ieskaitot. Tad nu kamēr visu iztīra, kamēr visus pēc noteikta grafika pabaro, tas paņem apjomīgu laiku.

Bet ir interesanti. Dzīvojam kā tropu mājā,” hobijiem pievērsties un tos attīstīt iedvesmo Ingars.

LAIKS FILMĀM UN SPĒLĒM

”Protams, daudz jo daudz skatāmies arī filmas un raidījumus. Pārsvarā vakarus pavadām ”Netflix”. Ja gribu ko skatīties viens, tad paskatos kādus latviešu raidījumus, tā teikt, lai latviski neaizmirstu runāt.

Un kur tad bez ”xbox”. Es principā neatbalstu šīs lietas, bet, ziniet, sāku spēlēt, un ”panesos”. Tās spēles tik reālistiskas tagad. Nav kā kādreiz, kad tur Mario spēlēju. GTA 5. Lūk tā ir spēle.

Bet es sev lieku taimeri. Ierobežoju sevi. Ja spēlēju, tad tikai stundu . Negribas attapties, kad visu dienu nosēdējis spēlēs,” plānot laiku, ko velti spēlēm, aicina Ingars.

LAIKS ATKLĀT SEVĪ JAUNUS TALANTUS

”Es domāju, šajā trakoti dīvainajā laikā ir diezgan liela iespēja atklāt sevī ko jaunu. Galvenais darīt. Ja gribi iemācīties šūt, tad mācies.

Pirmās reizes varbūt nesanāks, bet paiet laiks un tu apgūsti ko jaunu. Šūt, adīt, darboties ar šī veida mašīnām, visu iemācījos no ”YouTube”.

Tikai tagad biju pāris šūšanas kursos, lai apgūtu dažādus knifiņus. Pirms visu slēdza, protams. Tad nu arī, kad visi citi darbi padarīti, piesēžos pie šujmašīnas vai adāmmašīnas un radu kaut ko noderīgu. Pārsvarā šuju paziņām vai kādam, kas ir palūdzis ko uzšūt vai uzadīt,” jauniem hobijiem iedvesmo Ingars.