Ko ”Lauku sētas” sērijā neparādīja: Aigaram bijusi nopietna saruna ar Evitu

3 komentāri

”Lauku sētā” devītajā nedēļā kolēģu nežēlastībā krita Aigars, kurš, vīlies konkurentos, izlēma atriebties, aizslēdzot virtuvi un turot visus badā. Skaties.lv rīcībā nonācis ekskluzīvs videomateriāls ar šovā neparādītajām Aigara sarunām ar Evitu pēc šā izgājiena.

Pēc Aigara skarbā paziņojuma par to, ka ēst šonedēļ nebūs, viņam bijusi nopietna saruna ar Evitu, ar kuru viņu spēlē saista īpašas attiecības.

”Nemāk turēt vārdu, nav pelnījuši ēst,” savu lēmumu aizslēgt virtuvi Evitai komentē Aigars. Evita gan uzsver, ka pārmācīt varējis citā veidā – kāpēc tagad arī pārējiem jādzīvo badā?

”Varbūt cīnies līdz galam ar pareiziem paņēmieniem?” jautā Evita.

Aigars skaidro, ka lēmums pieņemts, jo vesela kompānija jau iepriekšējā dienā vienojusies balsot pret Aigaru, lai gan iepriekš bijusi vienošanās no koalīcijām izspiest Jāni, kurš viltīgi spēlē abās frontēs.

”Aigars man pārmet, ka esmu lauzis vienošanos, bet ir bišķi savādāk tā lieta. Dēļ tā, ka viņš izmantoja mūsu pašu cilvēku balsojumā, riskēja ar manu brāli, kas arī bija kopā ar viņu, tāpēc es lauzu vienošanos un balsoju par viņu,” savu situācijas redzējumu atklāj Normunds.

”Es neuzskatu, ka ir normāli dot vārdu un neturēt,” tā Aigars. Viņš izvēlējies aizslēgt virtuvi, jo citi paņēmieni te esot aizliegti.

”Aizliegts, sist nedrīkst,” noskaidrojis Aigars.

Tikmēr pārējie kaluši plānus, kā tikt virtuvē – kompānija apsvērusi iespēju izcelt logu un ”paņemt visu paiku”. Bet Salvis kā allaž pozitīvs – viņš ugunskurā cep kartupeļus un skatās uz visu ar humoru.