Ko Lauku sētā neparādīja: dalībnieku domas par saimnieces spiegiem

8 komentāri
Ko Lauku sētā neparādīja: dalībnieku domas par saimnieces spiegiem
Skaties.lv

Lauku sētas otrās sērijas izskaņā saimniece paziņoja negaidītus jaunumus – Māris un Ausma patiesībā ir viņas vecāki, kuri šovā iesūtīti kā spiegi. Vai pārējie dalībnieki to tiešām nenojauta? Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu video.

Video redzams brīdis, ko ekrānā neredzējām – pirms spiegu vārdu atklāšanas kompānijai tiek jautāts, kā viņiem šķiet – kuri ir slepenie ziņotāji?

Izrādās, ka uz Māri un Ausmu nemaz nav kritusi aizdomu ēna – lielākā daļa dalībnieku domājuši, ka spiedzes ir māsas Jogita un Jolanta. Viņas pat esot ārēji līdzīgas saimniecei.

Pārējo dalībnieku argumentāciju skaties video!

VIDEO: ko pārējie saka par spiegiem?

FOTO: pirmā nedēļa Lauku sētā

TOP komentāri

 • Donna
  +3 +3 0

  Donna

  Noskaties video, visi lika uz māsām. Tas arī bija visreālākais variants, jo viņas abas strādāja un tādas vairāk savā nodabā.
 • traķis
  +3 +3 0

  traķis

  Nu var redēt,kad traktors nav balvā dalībnieki vispār neiespringst izbalsos,izbaslsos nekas drīzāk atbraukuši kļūt populāri vai izklaidēties tv priekšā un pagājušosezonu ar tas pats bija
 • SWORDS
  +2 +2 0

  SWORDS

  vecāki māsām darba tikumu ir iemācījuši jau bērnībā! Personīgi uzskatu, labāk noslēgties sevī i strādāt nekā klausīties ,kā viens otru lamā un pazemo, vienam otram dalībniekam tajā šovā intelekta līmenis ir pavisam sekls, nekādas ētikas normas netika ievērotas.un pareizi vien māsiņas darīja!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl